Nutekėjo informacija apie ruošiamą pigesnį „Redmi Note 9”

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-04-18
Nutekėjo informacija apie ruošiamą pigesnį „Redmi Note 9”
0 Pasidalinimai
174 Peržiūros

Neseniai rašėme apie prieš mėnesį debiutavusį „Xiaomi” dukterinės kompanijos „Redmi” bestselerį - „Redmi Note 9s”. Išmanusis daugelį prekinio ženklo fanų sužavėjo kur kas galingesniu, nei pirmtakų, procesoriumi, atnaujintu dizainu, dar didesne baterija ir, žinoma, nedidele kaina.

Tačiau panašu, kad „Redmi” to negana ir gamintojas ruošiasi išleisti pigesnę „Redmi Note 9s” versiją, pavadintą tiesiog „Redmi Note 9”. Žinoma, keista, jog pirma buvo pristatytas brangesnis variantas, tačiau turbūt būsimiems pirkėjams tai didelio skirtumo nesudaro.

Apie tokio išmaniojo egzistavimą išdavė Kinijos ryšių reguliavimo tarnybos sertifikavimo duomenų bazė. Ji atskleidė įrenginio nuotraukas ir pagrindines specifikacijas. Ekrano įstrižainė turėtų siekti 6,43 colio, o rezoliucija - 2340 x 1080 pikselių. Kaip ir buvo galima tikėtis, buvo pasirinkta pigesnė IPS matricos technologija.

Nors „Redmi Note 9” dizainas primena „Note 9s”, yra keli skirtumai. Visų pirma, šone, įjungimo klaviše įmontuotas pirštų antspaudų skeneris buvo perkeltas į nugarėlę. Panaši rokiruotė įvyko ir su skylutės formos priekinės kameros išpjova - ji iš centro nukeliavo į viršutinį kairį kampą.

„Redmi Note 9s”

Duomenis turime tik apie 1 iš 4 įrenginio galinių kamerų - pagrindinis sensorius bus 48MP. Priekinės kameros rezoliucija sieks 13MP. Apie procesorių informacijos nebuvo pateikta, tačiau gandai mini „MediaTek Helio 80” lustą. Pirkėjams bus siūlomos tokios konfigūracijos - 3GB/4GB/6GB RAM su atitinkamai 32GB/64GB/128GB vidinės talpyklos. Taip pat numatyta vietos ir „MicroSD” kortelei.

Kadangi nauji modeliai po „TENAA” sertifikacijos pasirodo visai netrukus, „Redmi Note 9” tikimasi sulaukti maždaug po mėnesio.

Ką manote apie šį modelį? Ar rinktumėtės jį vietoje „Redmi Note 9s”?


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Xiaomi Redmi Note 9S

Aliexpress

Gearbest
227€