Pigiojo „iPhone SE” kamerą įvertino specialistai: prastesnis nei „Xiaomi”

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-06-27
0 Pasidalinimai
145 Peržiūros

Prieš porą mėnesių „Apple” sudrebino rinką, pristačiusi ganduose jau kurį laiką minėtą „iPhone SE (2020)”, kainuojantį vos 400 JAV dolerių ir metantį pirštinę pigesniems Android telefonams. Nors džiaugtasi dėl naujausio „Apple A13 Bionic” procesoriaus, šio įrenginio šviesą pritemdė jau eilę metų skaičiuojantis ir „iPhone 8” laikus siekiantis dizainas ir... Kamera. Būtent jos kokybę nusprendė patikrinti „DxOMark” ekspertai.

„iPhone SE (2020)” pagrindinė kamera buvo įvertinta 103 taškais už fotografiją ir 98 už vaizdo įrašymą, kas padėjo pasiekti bendrą 101 taško įvertinimą. Asmenukių jutiklis tuo metu sulaukė 83 balų. Rezultatai tikrai geri, turint galvoje, jog šis modelis priklauso vidutiniokų klasei, tačiau jokiu būdu nėra išskirtiniai ar pirmaujantys.

Pagrindinė specialistų išvada - „iPhone SE (2020)” kamera neprilygsta tai, kuri montuojama „iPhone 11”. Nors kai kuriuose scenarijuose abiejų išmaniųjų nuotraukas galima lyginti, tačiau „SE” pralaimi kadrą artininant ir fiksuojant sulieto fono nuotraukas. Taip pat fotografuojant vakare be blykstės pastebima daug optinio triukšmo ir mažai detalių, o ir pats fokusas tamsoje neveikia patikimai. Be to, „iPhone 11” esančio itin plataus kampo objektyvo nebuvimas yra didelis trūkumas lyginant abu įrenginius. 

Užtat ekspertams patiko puiki ekspozicija daugelyje scenarijų, gerai sukontroliuotas dinaminis diapazonas fotografuojant lauke, ryškios ir malonios spalvos bei geras detalumas dieną.

Vaizdo įrašymo kategorijoje „iPhone SE (2020)” sulaukė liaupsių dėl mažo triukšmo lygio, gero detalumo, ekspozicijos ir dinaminio diapazono, tačiau buvo kritikuotas dėl pasitaikančių stabilizacijos klaidų vaikštant ir nepastovaus autofokusavimo.

101 taškas leidžia „iPhone SE” atsidurti ant to paties laiptelio kaip ir beveik trejų metų senumo „iPhone X” bei „Pixel 3A”, tačiau vienu tašku pralaimėta praėjusių metų „Xiaomi Mi 9T Pro”. Tiesa, nepamirškime fakto, jog 101 tašką „SE” surinko turėdamas vos vieną kamerą nugarėlėje, o „Xiaomi” jų buvo net 3.

Taip pat primename, jog šiek tiek anksčiau „DxOMark” patikrino ir „iPhone SE (2020)” garsą, konstatavę, jog tai yra vienas geriausiai skambančių ir įrašančių garsą telefonų pasaulyje, kas yra išties įspūdinga, turint galvoje prietaiso kainą.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Apple iPhone SE (2020)