„Qualcomm“ jau testuoja naujas technologijas: kitąmet galime išvysti gerokai patobulintus pirštų antspaudų jutiklius

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-06-17
„Qualcomm“ jau testuoja naujas technologijas: kitąmet galime išvysti gerokai patobulintus pirštų antspaudų jutiklius
0 Pasidalinimai
260 Peržiūros

JAV kompanija „Qualcomm“ yra gerai žinoma dėl kuriamų „Snapdragon“ mobiliųjų procesorių, tačiau ši milžinė kuria ir daugiau telefonams skirtų komponentų. Tarp šio gamintojo produktų – ir pirštų antspaudų jutikliai, kurie naudojami, pavyzdžiui, ir „Samsung“ flagmanuose.

Per pastaruosius keletą metų išmaniųjų telefonų rinkoje įvyko nemažai pokyčių, o vienas didžiausių – pirštų antspaudų sensorius buvo perkeltas po įrenginių ekranais. Nuo pat pirmų dienų, kuomet buvo pristatyti ši technologija, kalbama apie galimybę atrakinti telefonus tiesiog prilietus ekraną, o ne tam skirtą jo vietą. Panašu, kad būtent „Qualcomm“ artėja prie tokio sprendimo realizavimo.

Kinijos socialiniame tinkle „Weibo“ pasirodė informacija, jog JAV milžinė jau pradėjo testuoti gerokai didesnę aprėptį turintį sensorių, kuris Jūsų pirštų antspaudą galėtų nuskaityti 20 mm x 30 mm plote. Naujasis jutiklis turėtų pasižymėti ne tik gerokai didesniu nuskaitymo plotu, tačiau ir didesne sparta. Tikėtina, jog toks sprendimas pirmąsyk galėtų būti panaudotas jau kitais metais, kartu su tuomet pasirodyti turėsiančiu „Qualcomm Snapdragon 875“ procesoriumi.

Įdomu ir tai, jog „Qualcomm“ kuria ir daugiau panašių technologijų. Teigiama, kad gamintojas jau kuris laikas dirba prie antros kartos „3D Sonic Max“ pirštų antspaudų skaitytuvo, kuris vienu metu gebėtų nuskanuoti du pirštus. Toks jutiklis leistų atrakinti telefoną prilietus tam skirtą vietą su, pavyzdžiui, dviem nykščiais. Manoma, kad „Samsung“ tokį sprendimą gali panaudoti rugpjūčio mėnesį pasirodančiuose „Galaxy Note20“ serijos išmaniuose telefonuose.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20 Ultra

Aliexpress