„Samsung“ veda derybas su „Google“, ketinama atsisakyti keletos paslaugų

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-30
„Samsung“ veda derybas su „Google“, ketinama atsisakyti keletos paslaugų
0 Pasidalinimai
921 Peržiūros

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ prieš daugiau nei trejus metus pristatė savo kurtą virtualų asistentą „Bixby“, kuris iki šiol yra naudojamas visuose šio gamintojo įrenginiuose. Ir nors šis asistentas yra plėtojamas jau ne vienerius metus, tačiau panašu, jog greitu metu kompanijos vadovai gali ryžtis didelėms permainoms.

Naujausia informacija rodo, jog „Samsung“ veda aktyvias derybas su „Google“ dėl „Google Assistant“ naudojimo, kaip numatytojo virtualaus asistento, gamintojo įrenginiuose. Jeigu tokios derybos baigtųsi sėkmingai, tai „Bixby“ būtų pakeistas „Google“ siūlomu produktu, o tuo pačiu gali nebelikti ir „Galaxy Apps Store“ parduotuvės, kurią dabar galima rasti visuose „Samsung“ išmaniuose telefonuose.

Pranešama, kad šių dviejų gigantų derybos yra gerokai pažengusios į priekį, o šiuo metu yra aptariamos finansinės sąlygos. Šaltinių teigimu, susitarimas gali būti pasiektas dar šią savaitę. „Samsung“ kompanijos atstovai, kalbėdami su „Bloomberg“ patikino, jog yra pasiryžusi palaikyti savo paslaugų paketus, tačiau tuo pačiu nori glaudžiai bendradarbiauti su „Google“ bei kitais partneriais tam, kad galėtų pasiūlyti geriausią patirtį vartotojams.

Savo komentarą pateikė ir „Google“ atstovai, o jame teigiama, jog yra siekiama pagerinti vartotojų patirtį, kuri yra gaunam iš pagrindinių partnerių, tokių kaip „Samsung“. „Google“ pažymi, jog jie neketina versti kitų gamintojų naudoti „Play Store“ parduotuvės ar „Google Assistant“ ir tai išlieka pačių gamintojų pasirinkimu.


Parašyti komentarą