Tokio „Samsung“ telefono dar nebuvo: ruošiamas įrenginys su milžiniškos talpos baterija

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-04
Tokio „Samsung“ telefono dar nebuvo: ruošiamas įrenginys su milžiniškos talpos baterija
0 Pasidalinimai
2488 Peržiūros

Didžiulės talpos baterijos dažniausiai montuojamos į mažiau žinomų gamintojų telefonus arba į itin atsparius įrenginius, tačiau „Samsung“ ketina pakeisti jau kurį laiką nusistovėjusias taisykles. Panašu, jog didžiausias telefonų gamintojas ruošia „Galaxy M40“ modelio atnaujinimą, kuris bus žinomas kaip „Samsung Galaxy M41“.

Kaip praneša „Mysmartprice“, naujajame „Samsung“ telefone turėtų būti naudojama baterija, kurios modelio numeris „EB-BM415ABY“, o pastaroji visai neseniai buvo pastebėta Kinijos 3C sertifikavimo sistemoje. Duomenų bazė atskleidžia, jog šios baterijos talpa sieks net 6800 mAh. Tai taip pat reiškia, kad gamintojas galimai pirkėjams pasiūlys ir 15W įkroviklį, iškart su pačiu telefonu.

Nors tokia informacija ir nėra patvirtinta paties gamintojo, tačiau paties telefono modelio numeris rodo, kad tai turėtų būti būtent „Galaxy M41“ įrenginys. Praėjusiais metais pristatytas „Galaxy M40“ variantas buvo žymimas „SM-M405F“, o naujasis telefonas žymimas „M415“ serijos numeriu. Nepaisant dabar pasirodžiusios informacijos, dar visai neseniai buvo skelbiama, jog „Samsung“ išvis neplanuoja išleisti „Galaxy M41“ modelio.

Viena iš pagrindinių priežasčių dėl tokių veiksmų, buvo minima ekranų problema. „Samsung“ norėjo patikėti vidutinės klasės įrenginių ekranų gamybą kitoms kompanijoms, tačiau jų pasirinktas gamintojas nesugebėjo įvykdyti kokybės standartų reikalavimų. Reikėtų neatmesti varianto, jog „Galaxy M41“ modelis gali būti pristatytas ir kaip „Galaxy M51“, apie kurį internete kalbos sklinda jau kuris laikas.

Kaip bebūtų, nepaisant išmaniojo telefono pavadinimo, tai turėtų būti didžiausia baterija pasižymintis „Samsung“ įrenginys. Pietų Korėjos milžinė yra pristačiusi ne vieną telefoną su 6000 mAh talpos baterijomis, tačiau tokios didelės talpos neturėjo dar nei vienas gamintojo įrenginys.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy M51

Aliexpress