„Xiaomi” dukterinė kompanija metė akmenį į „Apple” daržą: „iPhone 11 Pro” gėdingai pralaimi

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-28
„Xiaomi” dukterinė kompanija metė akmenį į „Apple” daržą: „iPhone 11 Pro” gėdingai pralaimi
0 Pasidalinimai
1689 Peržiūros

Nors jau kurį laiką geriausiųjų topuose „iPhone” nebėra vienvaldis lyderis ir netgi neužima aukščiausios vietos, kitiems gamintojams tai vis dar yra etalonas ir atskaitos taškas, vertinant telefono gerumą. Tą įrodo „Xiaomi” dukterinės kompanijos „Black Shark”, gaminančios žaidimams skirtus išmaniuosius, paviešintas vaizdo įrašas, kuriame lyginami naujojo „Black Shark 3S” flagmano ir „iPhone 11 Pro Max” ekranai.

„Black Shark 3S”, galintis pasigirti 120Hz atsinaujinimo dažniu (vaizdas ekrane atsinaujina 120 kartų per sekundę) ir 270Hz lietimų registravimo dažniu (lietimai registruojami 240 kartų per sekundę) tiesiog negailestingai nugali dvigubai kuklesniais ekrano parametrais pasižymintį „iPhone 11 Pro Max”. Skirtumas demonstruojamas slenkant internetinį puslapį - „iPhone” ekrane vaizdas atrodo trūkčiojantis ir nesklandus, kitaip nei „Black Shark 3S”.

Nors tokį rezultatą numatyti galėjo numatyti bet kas, žinantis abiejų išmaniųjų specifikacijas, „Black Shark” greičiausiai eilinį kartą norėjo pasišildyti „Apple” šlovės spinduliuose, taip pademonstruodama vadovėlinį Kinijos išmaniųjų gamintojų nevisavertiškumo kompleksą. Kaip ten bebūtų, tenka pripažinti, kad „Black Shark 3S” bent jau iki „iPhone 12” serijos pristatymo turės pranašumą.

Kalbant apie „Black Shark 3S”, svarbu paminėti, kad įrenginys dar kol kas nėra pristatytas, tačiau jo debiutas jau yra visai čia pat. Telefono paveikslėliais praėjusią pasidalino pats kompanijos vadovas, atskleidęs įdomų kampuotą flagmano dizainą. Netrukus po to sekė ir oficialus reklaminis vaizdo įrašas, atskleidęs keletą specifikacijų

Prasitarta, kad telefonas turės 6,67 AMOLED ekraną, palaikantį MEMC 3.0 standartą, kuris padeda paversti standartinį vaizdo įrašą sklandesniu, įterpdamas papildomų kadrų. Primename, kad ši funkcija debiutavo „OnePlus 8 Pro”.

Iš ganduose minimų „Black Shark 3S” parametrų galima išskirti „Snapdragon 865+” procesorių ir ner 90W greitąjį įkrovimą. Beje, įrenginys bus aprūpintas kur kas našesne kelių lygių aušinimo sistema, naudojančią porą termovamzdelių, vario lydinio apsaugų ir terminio grafito sluoksnį.

„Black Shark 3S” turėtų būti išleistas rugpjūčio pirmoje pusėje.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Apple iPhone 11 Pro Max

Aliexpress