„Xiaomi“ galimai ruošia naują itin pigų flagmaną – galimai artėja „Pocophone F2“ telefono išleidimas

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-11-09
0 Pasidalinimai
11 Peržiūros

Išmaniųjų telefonų dėkliukų gamintojas „Spigel“ ganėtinai dažnai sugeba nuspėti artėjančius naujų telefonų pristatymus. Panaši situacija gali įvykti ir su „Pocophone F2“ įrenginiu. Dėkliukų gamintojo kataloge buvo aptikti du dėklai būtent šiam „Xiaomi“ kuriamam telefonui.

Įdomu tai, jog „Pocophone F2“ išmaniajam telefonui skirtame dėkliuke galime matyti „Redmi K20“ įrenginį. Tikėtina, jog naujasis išmanusis, bent jau dizaino prasme, bus kone identiškas „Redmi K20“ ir „Xiaomi Mi 9T“ telefonams. Tai reiškia, jog antros kartos „Poco“ turės išslenkančią asmenukių kamerą bei tokį pati mygtukų išdėstymą kaip jau minėti kiti telefonai.

Neatmetama ir tokia galimybė, jog „Pocophone F2“ gali būti tiesiog dar vienas „Redmi K20“ ar „Redmi K20 Pro“ išmaniųjų telefonų variantas. Deja, tačiau kol kas daugiau informacijos apie tai nėra, o ir specifikacijos yra visiškai nežinomos. Žinoma, nors niekas ir neskelbiama, tačiau labai realu būtų tikėtis pačių galingiausių specifikacijų, kas buvo ir „Pocophone F1“ privalumas.

Jeigu „Xiaomi“ su nauju „Pocophone“ telefonu nuspręstu pratęsti tą pačią idėją, tai „Pocophone F2“ turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 855+“ procesoriumi.


Parašyti komentarą