„Xiaomi” telefonai nuo šiol gali matuoti pulsą: pakanka pridėti pirštą prie kameros

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-09-10
„Xiaomi” telefonai nuo šiol gali matuoti pulsą: pakanka pridėti pirštą prie kameros
0 Pasidalinimai
857 Peržiūros

Praėjusių metų liepą „Xiaomi” pristatė naują sveikatos duomenų sekimo programėlę „Mi Health”. Starto metu ji teturėjo vos keletą funkcijų - galėjo sekti žingsnius, registruoti miego duomenis ir sekti menstruacinį ciklą. Tačiau pristačiusi „MIUI 12”  vartotojo sąsajos atnaujinimą, kompanija iš esmės atnaujino ir „Mi Health”. Didžiausia staigmena tapo galimybė matuoti pulsą, naudojant tik telefono kamerą.

Norint pasinaudoti šia funkcija, reikės pasirinkti „Pulse” sekciją ir paspausti mygtuką apatiniame dešiniajame kampe. Tada ekrane užsidegs prašymas pridėti pirštą prie kameros taip, kad jis dengtų ne tik objektyvą, bet ir blykstę. Vos tik tai padarysite, prasidės širdies susitraukimų dažnio matavimas - piršto negalima atitraukti, kol stulpelis nepasieks 100%.

Pabaigus matavimą, programėlė paprašys jūsų pasirinkti pateikiamos informacijos tipą iš trijų pasirinkimų - „įprastos būklės”, „ramybės būsenos” ir „po fizinės veiklos”. Pagal tai „Mi Health” įvertins išmatuotus rezultatus ir pateiks statistiką bei iliustraciją, rodančią, ar jūsų pulsas yra retas, normalus ar dažnas.

Naujoji funkcija pridėta 2.7.4 „Mi Health” versijoje. Ji daugumai vartotojų taps prieinama per ateinančias kelias dienas.


Parašyti komentarą