Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni?

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2017-02-04
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni?
0 Pasidalinimai
2523 Peržiūros

Banggood

Kinijoje gaminami išmanieji telefonai smarkiai tobulėja ir pamažu keičia nusistovėjusią žmonių nuomonę, jog kinų pagaminta produkcija prasta. Visame pasaulyje itin sparčiai plinta tokie prekiniai ženklai kaip Huawei, Xiaomi ar Oppo, kurie siūlo išties konkurencingus įrenginius.

"Made in China" - nebūtinai prasto produkto apibūdinimas

Dauguma iš mūsų yra pripratę, jog ant perkamo produkto esantis užrašas "Made in China" reiškia, jog tai yra pigi ir nekokybiška prekė. Tokį suvokimą lėmė du esminiai faktoriai. Kinijoje gaminama produkcija yra išties labai pigi ir siekdami užtikrinti žemą kainą gamintojai nesirūpindavo kokybe. Taip pat, buvo kilę nemažai skandalų dėl to, jog kinų fabrikuose nėra rūpinimasi saugumu. Tačiau lyginant su tuo kas vyko šioje šalyje prieš keletą metų - panašu, jog tai pasikeitė. Kinai ne tik pradėjo rūpintis savo produkcijos kokybe, tačiau ir skyrė žymiai daugiau dėmesio produkcijos pardavimų vykdymui.

Produkcija vis tiek išliko pigi

Kuo didesnė produkcijos gamyba - tuo jos kaina žemesnė. Didžiulėse gamyklose kasdien pagaminama tūkstančiai išmaniųjų telefonų, o tai įtakoja žemesnę jų kainą. Dėka pagerėjusios kokybės, kinietiški išmanieji telefonai tapo paklausūs ne tik šalies viduje, tačiau ir visoje Europoje ar Jungtinėse Valstijose.

Garantijos ir pinigų grąžinimas

Jeigu jau teko naudotis kinietišku išmaniuoju telefonu, tikriausiai, sutiksite, jog esate girdėję frazę: "Sėkmės, kai telefonas suges, juk jis neturi jokių garantijų". Tačiau tai netiesa. Dauguma kinietišką produkciją siūlančių pardavėjų jau suteikia jai bent vienerių metų garantiją. Ne problema tapo ir grąžinti Jums netikusį ar netinkamai veikiantį telefoną. Pavyzdžiui, internetinė parduotuvė TinyDeal išmaniųjų telefonų pirkėjams suteikia 6 mėnesių garantiją. Taip pat Jūs gaunate 3 mėnesių garantiją telefono baterijai ir mėnesio garantiją jeigu perkate priedus savo išmaniajam telefonui.

Nemokėkite už pristatymą

Jeigu nusprendėte įsigyti kinietišką išmąnųjį telefoną - už pristatymą Jums mokėti nereikės. Dauguma mobiliųjų pardavėjų siūlo nemokamą pristatymą visame pasaulyje, įskaitant ir Lietuvą. Tačiau tai kas nemokama turi ir trūkumų. Dažniausiai savo pirkinio Jums teks palaukti dvi ar tris savaites, o kartais pasitaiko atvejų, kai laukti tenka mėnesį.

Nuolatos atnaujinama Android versija

Dar vienas trūkumas, kuris pašalintas lyginant su ankstesniais laikais - Android versija. Anksčiau, nusipirkus telefoną su tam tikra operacinės sistemos versija Jūs neturėdavot galimybės jos atnaujinti. Pastaruoju metu kinietiškų telefonų gamintojai itin akcentuoja tai, jog jų siūloma produkcija siūloma su naujausia Android versija. Net jeigu ir įsigyjote įrenginį su senesne versija, dauguma tiekėjų savo puslapiuose patalpina atnaujinimus į naujesnę arba naujausią galimą versiją.

Puiki produkcijos kaina

Kinijoje gaminami telefonai yra žymiai pigesni nei didžiųjų kompanijų siūlomos produkcijos, nepaisant to, jog daugumos jų parametrai yra panašūs, o kartais net geresni. Kinietiškuose telefonuose montuojamos didžiųjų kompanijų, tokių kaip Sony ar Samsung, kameros, kurių kokybė yra tokia pati arba labai panaši kaip šių kompanijų išleistuose modeliuose. Mediatek procesoriai, kurie naudojami Kinijoje pagamintuose įrenginiuose, niekuo nenusileidžia žymiai brangesniems Qualcomm procesoriams, o baterijos montuojamos į telefonus tampa vis geresnės ir geresnės. Taigi, pirkdami kinietišką išmąnųjį telefoną Jūs gaunate beveik identiškus parametrus į didžiųjų kompanijų, tačiau už mažesnę kainą.

Tai nebūtinai Samsung ar iPhone kopija

Tikriausiai dauguma išgirdę apie Kinijoje pagamintą išmąnųjį telefoną pasakys, jog tai kopija. Tačiau geriau pasidomėjus galima drąsiai teigti, kad kinai nebesistengia pagaminti telefonų panašių į Samsuns, iPhone ar HTC. Žinoma, sunku yra pakeisti nusistovėjusią žmonių nuomonę, tačiau dauguma naujausių išmaniųjų modelių išties nebėra didžiųjų kompanijų kopijos ir dažnai pateikia ne tik įdomių dizaino, tačiau ir funkcijų pasiūlymų. Itin sparčiai tobulėjanti Kinijos mobiliųjų industrija ne tik siūlo išmaniuosius telefonus, tačiau jau pradėjo gaminti ir išmaniuosius laikrodžius, todėl drąsiai galima iškelti klausimą kada didžiosios kompanijos pradės kopijuoti Kinijos produkciją?

Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Geriausi 2016 metų išmanieji telefonai iš Kinijos Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 200 JAV dolerių - 2017 gruodis Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 500 JAV dolerių - 2017 gruodis Autorius: Lukas Snarskis

Geriausios kainos

Apple iPhone X

Aliexpress

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo