Telefonų taisyklos tampa vis populiaresnės

Paskelbė:   Redakcija | 2019-10-30
0 Pasidalinimai
39 Peržiūros

Apie kai kurių paslaugų būtinybę nė nesusimąstome, kol patiems jų neprireikia. Bene geriausias pavyzdys – telefonų taisymas. Tik tada, kai užsimiegoję išverčiame rytinės kavos puodelį ant šalia padėto telefono ar netyčia paleidžiame šį iš rankų ant senamiesčio grindinio, pradedame ieškoti, į kokią telefonų taisyklą nunešti prietaisą, be kurio savo kasdienybės nebeįsivaizduojame.

Gera žinia ta, kad šiandien nebereikia apvažiuoti pusės miesto ar atlikti draugų bei artimųjų apklausą, norint rasti patikimą meistrą, galintį prikelti jūsų telefoną naujam gyvenimui. Internete informacijos apstu, o tikrai geri specialistai nešykšti pasidalinti savo paslaugomis bei įkainiais.

Pavyzdžiui, apsilankę internetiniame puslapyje smartmaster.lt sužinosite viską, ko reikia ir greitai rasite arčiausiai jums patogios vietos esančius meistrus. Įmonė turi per 70 taisyklų visoje Lietuvoje, tad tikėtina ir jūsų išmanusis prietaisais gaus reikiamą pagalbą reikiamu metu.

Panaršius internetinėje svetainėje matyti, su kokiais prekių ženklais dirba telefonų taisyklos meistrai (nuo LG iki Sony, nuo Huawei iki Apple ir t.t.), kur įsikūrę priėmimo punktai, kiek mobiliųjų telefonų jau sutvarkyta.

Patogu ir tai, kad patys klientai internetu gali dalyvauti telefono taisymo procese. Pirmiausia, siūloma išsiaiškinti telefono taisymo kainą. Nurodžius modelį pateikiamas išsamus paslaugų kainynas – nuo ekrano ar baterijos keitimo iki duomenų išsaugojimo ar galinio dangtelio keitimo. Jeigu kaina tinka, telefonas atiduodamas taisyti, o klientas, įvedęs užsakymo numerį, gali matyti proceso eigą bei įvertinti, kiek laiko teks išsiversti be asmeninio telefono.

Klientams nuolat pateikiami ir specialūs pasiūlymai. Tad, kai kuriais atvejais nesėkmės dėl sugedusio telefono kartėlis gali kiek sumažėti, sužinojus, kad bus pritaikyta nuolaida.

Smalsiausi klientai gali virtualiai susipažinti su įmonės komandos nariais – internetinėje svetainėje pateikiami jų vardai, pareigos, nuotrauka bei trumpas prisistatymas. Naudingos informacijos skyriuje rasite straipsnių apie telefonų priežiūrą, garantinį laikotarpį ir pan.

Taigi, jeigu jūsų telefonas sugedo, sprendimas yra. Ir šiandien jis kaip niekada greitas. Telefonų taisyklą rasite kelias minutes panaršę internete ir ne tik greitai išsiaiškinsite galutines kainas, bet ir galėsite stebėti, kada išmanusis prietaisas ir vėl atsidurs jūsų rankose.


Parašyti komentarą