TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 250 eurų – 2018 gruodis

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2018-12-19
0 Pasidalinimai
14 Peržiūros
Kiniški išmanieji telefonai vis labiau užkariauja ne tik Lietuvos, tačiau ir visos Europos rinkas. Tokie įrenginiai dažniausiai pasižymi itin patrauklia kainą, o už ją suteikia tikrai ne prastas, o ne retai ir labai geras specifikacijas. Telefonai.eu šiandien siūlo pažvelgti į geriausių gruodžio mėnesio išmaniųjų telefonų penketuką iki 250 eurų. Tai paskutinysis šiemet rinkinukas šiame kainos segmente, o jame pateikiame ir keletą naujų telefonų, kuriuos rasite žemiau esančiame sąraše.

„Xiaomi Mi A2“

  Kinijos kompanija „Xiaomi“ per metus išleidžia ne vieną išmanųjį telefoną, kuris kainuoja kiek daugiau nei 200 eurų, o vienas tokių pasižymi dar ir tuo, jog veikia su švaria „Android“ operacine sistema. Naujasis „Xiaomi Mi A2“ yra bene vienas geriausių įrenginių šioje kainos grupėje. [content-egg-block template=custom/naujienoms post_id=7432 limit=5 currency=EUR] Telefonas pasižymi 5,99 colių įstrižainės Full HD+ raiškos ekranu bei veikia su „Qualcomm Snapdragon 660“ procesoriumi. Stabiliu „Mi A2“ modelio veikimu rūpinasi 4 GB operatyviosios bei 32 GB vidinės atminties. Gamintojas taip pat pasirūpino ir ištverminga baterija, kurios talpa siekia 3030 mAh. „Xiaomi Mi A2“ nugarėlėje turi dvigubą kamerą, kurią sudaro 12 MPx ir 20 MPx raiškos vaizdo jutikliai, o priekinėje dalyje - 20 MPx raiškos jutiklis. Taip pat reikėtų nepamiršti svarbiausio šio įrenginio privalumo - švari „Android“ operacinė sistema ir jos atnaujinimai bent du metus. Jeigu domina „Xiaomi Mi A2“ kainos Lietuvoje - jas galite rasti kaina24.lt portale.

„Lenovo K5 Pro“

Pirmoji naujiena šio mėnesio penketuke - naujasis „Lenovo K5 Pro“, kurį šiuo metu galima įsigyti už maždaug 150 eurų. Tikriausiai tie, kurie yra girdėję apie šios kompanijos telefonus - puikiai pamena ir „K“ serijos įrenginius. [content-egg-block template=custom/naujienoms post_id=10836 limit=5 currency=EUR] Išmanusis telefonas pasižymi 5,99 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška. „Lenovo K5 Pro“ turėtų patikti ir tiems, kurie ieško telefono be ekrano išpjovos. Įrenginys veikia su „Qualcomm Snapdragon 636“ procesoriumi bei turi 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties, kurią dar galima praplėsti ir atminties kortele.T Kaip ir įprasta, įrenginio nugarėlėje rasime dvigubą kamerą, kurią sudaro 16 MPx ir 5 MPx raiškos vaizdo jutikliai. Priekinėje dalyje taip pat rasime dvigubą kamerą, o ją taip pat sudaro 16 ir 5 MPx raiškos jutikliai. „Lenovo K5 Pro“ veikimą palaiko 4050 mAh talpos baterija, o telefone įdiegta „Android 8.1“ operacinė sistema.

„Xiaomi Redmi Note 6 Pro“

„Xiaomi“ neseniai pristatė kiek atnaujintą „Redmi Note 5“ modelį, kuris mūsų nuomones šiuo metu yra vienas geriausių variantų iki 250 eurų. Naujasis „Redmi Note 6 Pro“ pasižymi 6,26 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška. [content-egg-block template=custom/naujienoms post_id=9831 limit=5 currency=EUR] Naujasis „Xiaomi Redmi Note 6 Pro“ veikia su „Qualcomm Snapdragon 636“ procesoriumi bei turi pasirinktinai 3 GB arba 4 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB arba 64 GB vidinės atminties. Išmaniojo nugarėlėje rasime dvigubą kamerą, kurią sudaro 12 MPx ir 5 MPx raiškos vaizdo jutikliai. Tuo tarpu priekinėje dalyje rasime taip pat dvigubą kamerą - 20 MPx pagrindinis jutiklis su 2 MPx antriniu. Išmanusis telefonas taip pat turi 4000 mAh talpos bateriją, kurios pilno įkrovimo turėtų pakakti daugiau nei vienai dienai. Verta paminėti ir tai, jog „Redmi Note 6 Pro“ palaiko visus reikiamus 4G ryšio dažnius, todėl Jums nekils jokių problemų naudojantis šiuo įrenginiu Lietuvoje.

„Lenovo Z5“

„Lenovo“ šiemet itin aktyviai dalyvauja išmaniųjų telefonų rinkoje ir pristatė ne vieną dėmesio vertą įrenginį. Vienas tokių - „Lenovo Z5“, kuris yra vienas geriausių pasirinkimų tiems, kurie ieško telefono iki 250 eurų. [content-egg-block template=custom/naujienoms post_id=7231 limit=5 currency=EUR] Išmanusis telefonas pasižymi 6,2 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška. „Lenovo Z5“ veikia su „Qualcomm Snapdragon 636“ procesoriumi ir turi net 6 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties.Verta paminėti ir tai, jog įrenginio veikimu rūpinasi 3300 mAh talpos baterija su 15 W greito įkrovimo funkcija. Kaip ir įprasta „Lenovo Z5“ nugarėlėje turi dvigubą kamerą, kurią sudaro 16 MPx raiškos ir 8 MPx raiškos vaizdo jutikliai. Priekinėje ekrano dalyje esančioje išpjovoje, įmontuotas 8 MPx raiškos vaizdo jutiklis, kuris skirtas asmenukėms.

„Elephone A5“

Visai neseniai rašėme apie naujieną iš „Elephone“, kuri pateko ir geriausių gruodžio mėnesio telefonų penketuką. Kiek daugiau nei 175 eurus kainuojantis „Elephone A5“ yra itin stilingas ir įdomus pasirinkimas tiems, kurie ieško nebrangaus įrenginio. [content-egg-block template=custom/naujienoms post_id=10802 limit=5 currency=EUR] Išmanusis telefonas pasižymi 6,18 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška bei turi itin populiariu sprendimu tapusią ekrano išpjovą. Skelbiama, jog telefonas veiks su „MediaTek Helio P60“ procesoriumi bei turės 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties, kurią dar galima bus praplėsti ir atminties kortele. Didžiausias naujojo „Elephone A5“ akcentas – jo kameros. Kaip jau minėjome, šis įrenginys turi net 5 kameras. Nugarėlėje rasime tris ir jos turės 12 MPx, 5 MPx ir 0,3 MPx raiškos vaizdo jutiklius. Priekinėje telefono dalyje gamintojas įmontavo dvigubą kamerą su 20 MPx raiškos bei 2 MPx raiškos vaizdo jutikliais.

Parašyti komentarą