Video

Nemokamai „YouTube“ besinaudojantiems vartotojams – dar vienas kirtis: netrukus platformoje įvyks pokyčiai, kurie suerzins daugelį

Savo tinklaraščio puslapyje „YouTube“ komanda pranešė apie būsimus platformos pakeitimus, kurie turėjo įtakos skelbimų rodymo formatui žiūrint „YouTube“ per televizorių.

Nemokamai „YouTube“ besinaudojantiems vartotojams – dar vienas kirtis: netrukus platformoje įvyks pokyčiai, kurie suerzins daugelį

Įmonė ketina pridėti 30 sekundžių reklaminius vaizdo įrašus vietoj dabar matomų dviejų po 15 sekundžių. Praleisti skelbimų nepavyks, bet galite juos pristabdyti, kad sužinotumėte išsamią informaciją. Tokie vaizdo įrašai bus rodomi „YouTube Select“.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Antrasis svarbus atnaujinimas yra skelbimai, kurie rodomi, kai vartotojas pristabdo vaizdo įrašą. Tokiu atveju pats vaizdo įrašo formatas sumažės, o šalia jo atsiras langas su reklama ir mygtuku „Atmesti“, kuris leis grįžti prie turinio peržiūros.

Vienintelis sprendimas atsikratyti skelbimų bus mokama „YouTube Premium“ prenumerata, nes „YouTube“ aktyviai kovoja su trečiųjų šalių blokatoriais.

Iš pradžių naujovės bus prieinamos vartotojams iš JAV, o vėliau jos pasirodys ir kituose regionuose.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas