„Blizzcon“ vis dėl to įvyks, tačiau renginys vyks internetinėje erdvėje

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-08-12
„Blizzcon“ vis dėl to įvyks, tačiau renginys vyks internetinėje erdvėje
0 Pasidalinimai
120 Peržiūros

Ne paslaptis, kad dėl Covid-19 buvo atšaukta daugelis renginių, o dalis iš jų yra perkeliami arba planuojami perkelti į internetinę erdvę. Atitinkamai birželį ir liepą įvykę „PS5“ ir „Xbox Series X“ pristatymai susilaukė tikrai nemažo susidomėjimo iš vaizdo žaidimų bendruomenės, kuri yra tikrai reikli ir darosi vis sunkiau nustebinama. Bet praktika rodo, kad jie yra reikalingi ir sulaukia milijoninio žiūrovų skaičiaus. Vienas iš žinomiausių šios industrijos atstovų paskelbė apie savo didžiausio, kiekvienais metais vykstančio renginio nukėlimą.

„Blizzard Enterntaiment“ planuoja  pristatyti savo naujus projektus vadinamajame „BlizzCon“, kuris turėtų įvykti kitų metų pradžioje. „Gamesindustry.biz“ teigia, kad kompanijos prezidentas Allen Brack per kas savaitę vykstančią apžvalgą paskelbė, apie planuojamą renginį. Skaitmeninė renginio versija turėtų nenusileisti originalui ir puikiai perteikti jo dvasią, o ir pati įmonė nekantrauja parodyti, tai ką nuveikė per šiuos metus, toliau  pasakoja Alan‘as. Priminsime, kad dar gegužę „Blizzcon“ buvo atšauktas dėl susidariusių aplinkybių  ir tai reiškia, kad renginys neįvyks pirmą kartą nuo 2012 metų ir didžiųjų 2020 metų „Blizzard Entertaiment“ naujienų turėsime laukti iki kitų metų pradžios.

Beje, praėjusiuose tokio pobūdžio įmonės renginiuose buvo virtualaus bilieto sistemą, o tai reiškia, kad žiūrovai namuose turėjo galimybę dalyvauti renginiuose, kuriuose kartas nuo karto būdavo išmetami įvairūs prizai, pavyzdžiui „Overwatch“ herojų pagražinimai, vadinamieji „skin‘ai“ ir pan.. Panašu, kad ir naujajame renginio formate gali būti daroma panašiai ir dar gausiau.

„Blizzard“ turi tikrai ką parodyti, nes šiuo metu yra vystomi „Diablo 4“ ir „Overwatch 2“ projektai, kurie jau dabar turi milžiniškas lojalių fanų gretas. Tačiau žaidimo kūrimo veteranai kaip visada gali mus nustebinti ir pateikti kažką visiškai naujo. Savaime suprantama, kad neturėtume išvysti naujos „World of Warcraft“ ekspansijos, nes ne už kalnų turėtų pasirodyti „Shadowlands“ ir „Wow Classic“. Nors ką gali žinoti, ką iš tiesų šie vaizdo žaidimų kūrimo gigantai yra paruošę mums.


Parašyti komentarą