„League of Legends“ 2021 metų sezonas: arsenalą papildys visiškai nauja ginklų rūšis

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-09-11
„League of Legends“ 2021 metų sezonas: arsenalą papildys visiškai nauja ginklų rūšis
0 Pasidalinimai
77 Peržiūros

Kiekvienų metų pradžioje startuoja naujas „League of Legends“ sezonas. Kaip ir kasmet jis atneša naujų herojų bei kitokių pasikeitimų žaidime ir neretai jie nebūna pasitinkami teigiamai. Pamenu, kai prieš keletą metų buvo pakeista nemaža dalis „assassin“ klasės herojų. Dar ir dabar šiurpas nupurto, kai pamenu tuometinį „Rengar“, kuris tave „išsiųsdavo“ atgal į bazę greičiau nei per pusę sekundės. Žinoma vėliau ši problema buvo sutvarkyta ir herojus buvo sugrąžintas atgal į vidutiniokų klasę. Na, o kitais metais greičiausiai sulauksime dar didesnių pokyčių, tai yra unikalios ir visiškai naujos ginklų klasės.

Na kaip jau supratome, sekantis sezonas turės visiškai naujų mechanikų, tai yra nauja ginklų klasė „Mythic“. Na tikriausiai tai nebus panašu į tą velniavą, kurią turime šiuo metu „Teamfight Tactics“, tačiau tai bus visiškai naujų ginklų įvedimas į nuolatos tobulėjančią ir besikeičiančią žaidimo sistemą.  „Riot Games“ atstovė Jessica „Safelocked“ Nam šiek tiek papasakojo apie 11 sezono didžiausią naujovę. Kaip yra pasakojama viename iš jau kultiniu tapusios serijos „Riot Please“ įrašų, tai bus pirmas kartas, kai bus pridėtas ne vienas naujas ginklas, o visa jų klasė. Visa kūrėjų komanda nori tai padaryti tada, kai „League of Legends“ įžengia į antrą dešimtmetį, nes vėliau tokių drastiškų pokyčių galime nebesulaukti.

Kas ta „Mythic“ klasė? Tai bus beveik visų herojų vieni iš pagrindinių ginklų, kurie turės ženklias „passive“ ir „active“ savybes ir nebus kaip koks menkas kardelis, kuris tik truputį pagerina atakų daromą žalą. Kaip teigia Jessica, ši klasė turės įtakos ir visiems likusiems ginklams bei šarvams ir nesvarbu kokia eilės tvarka jie bus įsigyti. Tačiau bus galima turėti tik vieną tokio tipo ginklą ar šarvus (panašiai, kaip su batais žaidime). Kaip pavyzdį kūrėjai pateikia naują „Crimson Shieldbow“, kuris pridės daugiau galimybių išgyventi šauliams bei „Behemoth Slayer“, kuris mano manymu bus kažkas panašaus į dabartinį „Blade of Ruined King“.

Visos šios permainos jau greitu pasirodys „League of Legends“ testavimo serveryje, dar kitaip vadinamu „PBE“, kartu su 10.19 atnaujinimu. Ten bus pateikta detalesnė informacija apie visus būsimus pasikeitimus. Na nėra aišku ar tai žaidimą pakeis iš teigiamos, ar iš neigiamos pusės. Nes pavyzdžiui praeito sezono pradžioje pasirodžiusį „Aphelios“ perpratau tik po poros mėnesių, tačiau juo žaisti ir nervuoti komandos draugus nedrįstu iki šiol.


Parašyti komentarą