Oficialu: „Ninja“ sugrįžta į „Twitch.tv“

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-09-14
Oficialu: „Ninja“ sugrįžta į „Twitch.tv“
0 Pasidalinimai
97 Peržiūros

Dar rugpjūtį turbūt populiariausias vaizdo įrašų turinio kūrėjas „Ninja“ paskelbė, kad sugrįžta į „Twitch.tv“, tačiau oficialios sutarties dėl išskirtinio transliavimo tik joje nepasirašė. Dar šį penktadienį Tyler „Ninja“ Blevins apie tai parašė savo „Twitter“ paskyroje. Nors jis jau prieš kurį laiką  vėl pradėjo transliuoti šioje, tačiau jokio oficialaus patvirtinimo dar nesulaukėme. Kaip suprantama, jis norėjo pasižiūrėti ir kitų panašių paslaugų tiekėjų pasiūlymus. Be to, tai ne pirmas „streameris“, kuris sugrįžo į „Twitch.tv“ po nesėkmingo bandymo su „Microsoft“ transliavimo programa „Mixer“.

Pačios sutarties terminai nebuvo paviešinti, tačiau tikriausiai buvo tikrai neblogi. Pavyzdžiui, dar vasarį buvo pranešta, kad turinio kūrėjas turėtų gauti tarp 20 ir 30 milijonų dolerių už persikėlimą į „Mixer“, o tai yra tikrai solidi suma net tradicinio sporto atstovams. Tačiau šios programos žlugimas, leido lengviau atsikvėpti „Facebook Gaming“ ir „Youtube Gaming“, nes „Microsoft“ skyrė milžiniškus pinigus didžiųjų kūrėjų, tokių kaip „Ninja“ ar „Shroud“ persiviliojimui. Savaime suprantama, „Twitch.tv“ neturėjo ko bijoti ir labai didelio pokyčio tarp nuolatinių vartotojų nepajautė. Na, o dabar viskam grįžus į įprastas vėžias gali atsipalaiduoti ir mažesnės tiesioginių transliacijų platformos, kurių pagrindas yra vaizdo žaidimų įrašai.

Kaip teigia pats „Ninja“, jis labai džiaugiasi galėdamas sugrįžti į savo mėgstamą darbą ir rodyti savo transliacijas visiems jo lojaliems fanams, kurių iš tiesų yra labai daug.  Tyler skyrė labai daug laiko apmastyti kokią platformą jis nori naudoti po „Mixer“ žlugimo, o kaip teigia jis pats, „Twitch.tv“ jį rėmė labiausiai ir suprato jo karjeros siekius ir lūkesčius. Kūrėjas pasižymėjo tuo, kad dažnai leisdavo jo kanale pasirodyti ir mažiau žinomiems turinio kūrėjams, o ateityje planuoja to daryti tik daugiau.

„Ninja“ oficialiai apie savo sugrįžimą paskelbė dar penktadienį. Tačiau pagrindinės kontrakto sąlygos ir suma lieka paslaptyje. Na galima suprasti, kad tai tikrai bus šešiaženklė suma ir kūrėjas „Twitch.tv“ bus matomas dar tikrai ilgą laiką.


Parašyti komentarą