„Watch Dogs“ turės misiją su visiems puikiai žinomu atlikėju

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-09-12
„Watch Dogs“ turės misiją su visiems puikiai žinomu atlikėju
0 Pasidalinimai
85 Peržiūros

Prieš kelias dienas vykusioje „Ubisoft Forward“ buvo paskelbta nemažai naujienų. Deja, kad ir kaip buvo stengiamasi išlaikyti visus pristatymus iki pat renginio, tačiau ne viskas pavyko. Pavyzdžiui, dar renginio išvakarėse Rusijos „Ubisoft“ internetinėje parduotuvėje pasirodė nuorodos į naująjį „Prince of Persia: The Sands of Time“, tačiau informacija buvo greitai pašalinta. Bet nepaisant to, buvo parodyta ir visiškai naujų projektų ar jų detalių. Viena iš jų yra ta, kad „Watch Dogs: Legion“ turės unikalią misiją su populiariu Didžiosios Britanijos atlikėju „Stormzy“.

Atlikėjas yra puikiai žinomas ir už gimtinės ribų, tačiau jo karjeros pradžia buvo būtent tarp Anglijos „underground“ muzikantų. Vėliau jis pelnė daugybę muzikinių apdovanojimų ir buvo pripažintas visame pasaulyje. „Stormzy“ pasižymi tuo, kad savo muzika jis bando išreikšti susirūpinimą Jungtinės Karalystės politine situacija ir nepasitenkinimą dabartiniais šalies vadovais. O tai padaro jį puikiu veikėjų „Watch Dogs: Legion“ žaidime, kuriame veiksmas vyksta netolimos ateities Londone, o tame fantastiniame pasaulyje situacija nuolatos aštrėja ir didžiosios korporacijos pradeda sekti valstybės gyventojus.

Naujasis žaidimo klipas, parodytas per „Ubisoft Forward“ transliaciją parodė, kad „Stormzy“ pasirodys misijoje pavadinimu „Fall On My Enemies“, tačiau nei apie jo vaidmenį, nei apie pačią misiją jokios papildomos informacijos nebuvo pateikta. Be to, bus sukurtas „Ubisoft“ ir „Stormzy“ bendras muzikinis klipas „Rainfall“, kuris bus sukurtas žaidimo platformoje ir dainą atliks virtuali atlikėjo versija.

Ši sąjunga yra naujausia ir taip pilname atviro pasaulio žaidime. Dar vasarą „Ubisoft“ paskelbė, kad pasirodys vieno iš „Assassin‘s Creed“ veikėjo Jacob Frye palikuonys, o tai gali suteikti daugybę naujų galimybių franšizei judant į priekį. Taip pat jau renginio metu buvo pranešta, kad originaliojo „Watch Dogs“ pagrindinis veikėjas Aiden Perce sugrįš į jau vėliau pasižodžiuosiantį žaidimo papildymą, kitaip vadinamą „DLC“.


Parašyti komentarą