Nauji telefonai be kroviklių ir ausinukų: kaip vertinate tokį „Apple“ sprendimą?

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-21
Nauji telefonai be kroviklių ir ausinukų: kaip vertinate tokį „Apple“ sprendimą?
0 Pasidalinimai
371 Peržiūros

Po „Apple“ išmaniųjų telefonų pristatymo praėjusią savaitę kilo daugybę diskusijų – kodėl gamintojas iš komplektacijos pašalino ausinukus ir kroviklį? Internete tai sukėlė diskusijų bangą, o šią savaite mes norime išsiaiškinti ką apie tokius pokyčius mano mūsų portalo lankytojai.

Pradėkime nuo to, jog tokiu sprendimu bendrovė, manoma, siekia dar labiau paskatinti sparčiai populiarėjančią belaidžio įkrovimo technologiją, belaidžių ausinių naudojimo populiarumą. Panašių veiksmų „Apple“ veiksmuose galima įžvelgti ir dar seniau. 2016 metais jie įprastą ausinių lizdą pakeitė į „Lightning“ jungtį: tai sukėlė nemažai nepasitenkinimo, nes žmonės nebegalėjo krauti telefono tuo pačiu įjungę ausines. 2018 metais „Apple“ iš komplektacijos pašalino ir ausinių adapterį, leidusį naudoti įprastas ausines su 3,5 mm. garso kištuku.

Naujieji „iPhone“ piktina pirkėjus: kodėl neliko kroviklio ir ausinių?

Atsisakydama įkroviklio, bendrovė taip pat skatina ir bevielį išmaniųjų telefonų įkrovimą. Šiemet „iPhone 12“ serijos įrenginių gale esanti magnetų sistema, pavadinta „MagSafe“, leis užtikrinti 15 W efektyvesnį baterijos įkrovimą bevieliu būdu ir tikslią įkrovimo poziciją. Visi „iPhone“ telefonai, išleisti nuo 2017 metų, palaiko belaidžio įkrovimo standartą ir gali būti įkrauti bevieliu būdu. Jums tereikia turėti belaidžio įkrovimo stotelę. Vis tik šių telefonų įkrovimo galia siekia 7,5 W, kai naujausios „iPhone 12“ serijos išmaniųjų – 15 W. Tai reiškia, kad itin greito belaidžio krovimo galimybę turės tik naujausių įrenginių savininkai.

„Apple“ strategija yra ganėtinai akivaizdu, o dabar tampa aišku ir tai, jog analogiškus sprendimus netrukus gali priimti ir kiti gamintojai. Ir tau jau nebūtų pirmas kartas kuomet išmaniuosius telefonus gaminančios kompanijos atlieka analogiškus veiksmus kaip ir „Apple“, nepaisant to, kad jie dažnai susilaukia kritikos iš vartotojų ar pačių gamintojų, kurie taip pat nepraleidžia progos ir pasijuokti iš JAV milžinės.

Mūsų komanda šią savaitę norėtų sužinoti ir Jūsų nuomonę šiuo klausimu. Kaip vertinate tokį „Apple“ sprendimą? Kviečiame Jums dalyvauti žemiau esančioje apklausoje, o savo komentarus galite rašyti komentarų skiltyje. Tai vis dėlto – teigiamas ar neigiamas yra toks „Apple“ sprendimas?


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga