Ieškantiems pigių ausinukų - trys „Xiaomi“ pasiūlymai ir dar daugiau visko

Muzika yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, todėl tikriausiai daugumai norėtųsi, jog ji būtų kiek įmanoma kokybiškesnė. Tačiau didžiausia problema kokia iškyla tikriausiai daugumai – tinkamų ausinių ar ausinukų įsigijimas už priimtiną kainą.

Dabar internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ vyksta įvairiausių garso įrenginių išpardavimai. Tarp jų – nemažai „Xiaomi“ vardu pažymėtų produktų, o taip pat ir keletas kitų, labai įdomių variantų. Pradžiai pažvelkime į tris geriausius „Xiaomi“ ar jų valdomų įmonių pasiūlymus.

„Xiaomi Redmi AirDots“

„Redmi AirDots“ dizainas labai minimalistinis, tačiau bendras vaizdas išties dailus – krovimo stotelė nedidelė, juodos spalvos, lygiai taip pat kaip ir patys ausinukai. Verta paminėti, kad pastarieji ir itin patogūs bei puikiai tiks kone kiekvienam.

Kaip ir dauguma „Xiaomi“ produktų, taip ir „Redmi AirDots“ pasižymi tiesiog puikiu baterijos tarnavimo laiku. Kiekviena iš ausinių turi integruotą 40 mAh talpos bateriją, o įkrovimo stotelė pasižymi 300 mAh talpa. Tai reiškia, jog pilnai įkrauti savo turimus ausinukus galėsite bent 2 kartus. Gamintojo teigimu, pilno „Redmi AirDots“ Jums pakaks iki 12 valandų klausymosi.

Dabar šiuo ausinukus galima įsigyti už 24,11 euro, o jos siunčiamos iš Europoje esančių sandelių. Tai reiškia, jog Jums nereikės rūpintis jokiais papildomai mokesčiais, o pristatymo terminas – itin trumpas.

„Xiaomi QCY T1C“

Pigiausios ir tikriausiai įdomiausiai atrodančios „Xiaomi“ belaidžiai ausinukai. „Xiaomi QCY T1C“ pasižymi išskirtiniu dėkliuku, kuris neturi uždarymo dangtelio ir labiau primena išorinę bateriją. Ausinukais labai lengva naudotis – juos itin nesudėtinga išimti, o įdedant užtenka tik šiek tiek spustelti ir iškart prasideda įkrovimas.

Įkrovimo stotelė pasižymi 380 mAh talpos baterija, o patys ausinukai turi integruotą 43 mAh talpos bateriją. Gamintojo teigimu, pilnai įkrauti stotelę Jums reikės 2 valandų, o ausinukai Jums gali suteikti iki 4 valandų muzikos klausymosi. Žinoma, vertėtų paminėti ir tai, jog pilnai išnaudojus įkrovimo dėkliuką, jis suteiks Jums maždaug 20 papildomų valandų.

„QCY T1C“ iš Europos sandėlių kainuoja 21,43 euro. Jūsų siunta bus pristatyta vos per keletą dienų, todėl tai tikrai dėmesio vertas pasiūlymas.

„Xiaomi QCY T2C“

Kiek brangesnė aukščiau paminėtų ausinukų versija. „Xiaomi QCY T2C“ yra labai panašios, o esminis jų skirtumas – kiek kitokia įkrovimo stotelė ir gerokai talpesnė jos baterija.

„Xiaomi QCY T2C“ įkrovimo stotelė pasižymi 800 mAh talpos baterija, o pačios ausinės – 43 mAh. Dėl itin talpios baterijos, kuri įmontuota dėkliuke, šiuos ausinukus galėsite įkrauti net 8 kartus, o tai Jums suteiks iki 32 valandų muzikos.

Dabar šiuos ausinukus galima įsigyti už 17,86 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą T2CT2C. Tiesa, šiuo atveju jos bus siunčiamos iš Kinijos. Jeigu norite jas gauti greičiau – galite už 23,22 euro jas nusipirkti iš Europoje esančių sandėlių ir mėgautis savo muzika jau po keletos dienų.

Visos trys „Xiaomi“ belaidžių ausinukų variantai yra ir technologiškai pažangūs. Pažymima, jog jos palaiko „Bluetooth 5.0“ technologiją, kas leis Jums jas susisieti su įvairiausiais įrenginiais, o tuo pačiu bus užtikrintas ir greitas duomenų perdavimas. Tiesa, visa tai turi ir vieną trūkumą. Šių ausinių negalima vienu metu naudoti su dviem įrenginiais.

Internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ galite rasti ir daugiau įvairių audio įrenginių už specialias kainas. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas