Vasaros vakarėliams pasiruoškite jau dabar: „Aliexpress“ išpardavimų metu jūs galite įsigyti įspūdingą belaidę kolonėlę vos už 55 eurus, kiekis labai ribotas

Partnerio turinys

2024-06-19, 13:00

0 komentarų

Nešiojami garsiakalbiai yra vienas tų aksesuarų, kurie niekam per daug nekrito į akis, tačiau tyliai evoliucionavo ir sekė rinkos tendencijomis. Šio amžiaus pradžioje pasirodžius „iPod” grotuvams, atsirado ir specialūs garsiakalbiai su jiems pritaikyta jungtimi, kai žmonės savo „iPod” iškeitė į išmaniuosius telefonus - portabilūs garso šaltiniai pasekė paskui ir jungtis išmainė į „Bluetooth“.

Fantastiškas el.dviratis dabar kainuoja tik 619 eurų. Spauskite čia ir nurodykite 24BTSE3 nuolaidos kodą.
Vasaros vakarėliams pasiruoškite jau dabar: „Aliexpress“ išpardavimų metu jūs galite įsigyti įspūdingą belaidę kolonėlę vos už 55 eurus, kiekis labai ribotas

Vis dėlto pastaraisiais metais nešiojami garsiakalbiai įgavo naują paskirtį - jie ne tik pakeitė kažkada populiarius muzikinius centrus ir radijo grotuvus, bet ir tapo balso asistentų stotelėmis. Kurį laiką tokiomis supergaliomis aprūpinti grotuvai buvo brangūs ir nepopuliarūs, tačiau pagaliau pasiekę kinų kompanijų fabrikus jie tapo kiekvienam prieinama prabanga.

„Aliexpress“ platformoje prasideda vasaros išpardavimai prasideda jau dabar ir tęsis iki pat birželio 24 dienos, o pačius geriausius pasiūlymus galite rasti paspaudę čia. Šiandien taip pat turime pasiūlymą tiems, kurie ieško nebrangios ir kokybiškos belaidės garso kolonėlės.

Paspaudę šią nuorodą išmanų ir itin gera garso kokybe pasižymintį „Tronsmart Element T6 Max” garsiakalbį įsigysite vos už 55,12 eurus. Į šią kainą jau įskaičiuotas ir prietaiso siuntimas. Tiesa, prieš atsiskaitant būtina nurodyti ir nuolaidos kodą 24SS08. Verta pastebėti ir tai, jog šis įrenginys atkeliauja iš Europoje esančio sandėlio.

„Tronsmart Element T6 Max” dėl savo nugludintos ritinio formos labai primena „Apple HomePod”. Tačiau tokia konstrukcija turi labai svarbią paskirtį – 4 įvairiomis kryptimis išdėstyti aukštų dažnių garsiakalbiai bei viena itin galinga žemų dažnių kolonėlė, turinti 8 pasyvius radiatorius, geba sukurti tikrą 360 laipsnių kampu sklindantį garsą.

Tai reiškia, jog šį prietaisą pastatę kamabario viduryje muziką visuose patalpos kampuose girdėsite vienodai gerai. Šios „SoundPulse” technologijos dėka galėsite mėgautis net 60W galios garsu. Gamintojas akcentuoja ir itin galingus žemuosius dažnius, tad vakarėlyje garso, tikrai nepritruks. Na, po jei vis dėlto nusipirksite 2 vienodus „Tronsmart Element T6 Max”, juos galėsite sujungti tarpusavyje ir mėgautis itin sodriu stereo garsu.

Kitas garsiakalbio privalumas – net 12000mAh baterija, įkraunama įprasta USB-C jungtimi. Tai reiškia, jog daiktas bus mobilus ir nepririštas prie elektros tinklo, koks yra „HomePod”. Tokios talpos akumuliatorius leis kolonėlei nepertraukiamai groti net 20h. Kadangi korpusas turi IPX5 atsparumą vandeniui, garsiakalbį galėsite pasiimti į gamtą ar kokią kitą išvyką. Žodžiu, jį galėsite naudoti visur, kur tik reikės garsiakalbio.

Greičiausiai metas pakalbėti apie išmanias funkcijas. Tiesą sakant, „Tronsmart Element T6 Max” nėra tikras išmanusis garsiakalbis. Jis tiesiogiai nėra jungiamas prie interneto ir jo veikimui būtinas „Bluetooth” ryšiu prijungtas telefonas. Tačiau tai reiškia, jog naudoti galėsite bet kokį išmanųjį, ar kompiuterį, o Android telefonų savininkai, dėka palaikomo NFC ryšio, suporuoti savąjį prietaisą su garsiakalbiu galės vos priglaudę jį prie kolonėlės viršutinės dalies.

Būtent toje vietoje yra ir visi valdikliai. Čia rasime mygtukus, skirtus perjungti dainai, garso lygio kontrolei, atsiliepimui į skambutį bei balso asistento aktyvavimui (priklausomai nuo prijungto telefono, bus „Siri”, „Google Assistant” arba „Cortana”). Tai leis vienu prilietimu sužinoti informaciją apie orus, kam nors paskambinti ar tiesiog paprašyti paleisti muzikos.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas