Audio

Dar viena bendrovė perkėlinėja gamybą į Indiją: apie savo planus paskelbė „Xiaomi“, jau žinoma kas bus gaminama Indijoje

Kinijos technologijų įmonė „Xiaomi“, kurianti populiarius „Xiaomi“, „Redmi“ ir „POCO“ išmaniuosius telefonus, ketina Indijoje pradėti gaminti belaidžius garso produktus, kuriuos ten pat ir parduoda.

Dar viena bendrovė perkėlinėja gamybą į Indiją: apie savo planus paskelbė „Xiaomi“, jau žinoma kas bus gaminama Indijoje

„Xiaomi“ atstovas Muralikrishnan B socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė, kad šis žingsnis sustiprina „Xiaomi“ įsipareigojimą „Make in India“ programai. Pasak „Reuters“, kuri taip pat pranešė šias naujienas, „Xiaomi“ jau gamina daugumą Indijoje parduodamų išmaniųjų telefonų ir televizorių ten pat vietoje, tačiau su garso gaminiais taip nebuvo.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Bendrovė nenurodė, kurie garso produktai bus gaminami Indijoje, tačiau šalyje parduoda garsiakalbius, į ausį įkišamas ir ant ausų uždedamas ausines.

Nuo pat pandemijos technologijų įmonės suprato, kad gaminti viską, ko jai reikia, keliose šalyse nėra ypač gera idėja, ypač kai vienoje iš jų, Kinijoje, buvo taikomas labai griežtas karantinas, kuris trukdė gamybai. Vis dėlto kampanija „Make in India“ yra daug senesnė už pandemiją.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

„Make in India“ gyvuoja beveik nuo pat Narendros Modi valdymo pradžios. Programos tikslas yra trejopas: kasmet 12-14% padidinti gamybos sektoriaus augimo tempą, iki 2022 metų ekonomikoje sukurti 100 mln. papildomų gamybos darbo vietų ir užtikrinti, kad gamybos sektorius sudarytų 25 proc. šalies ekonomikos BVP iki 2025 metų.

Kampanija „Make in India“ gamintojų atžvilgiu pasirodė tinkamu laiku. Dešimtmečius jie gamino prekes Kinijoje, tačiau augant atlyginimams ji tampa mažiau patraukliu gamybos centru. Remiantis 2017 m. „India Times“ straipsniu, atlyginimai Kinijoje buvo penkis kartus didesni nei tuo metu Indijoje.

Kaip minėta „Twitter“ žinutėje, „Xiaomi“ bendradarbiaus su gamintoju „Optiemus“, kad perkeltų gamybą į Indiją. Garso įtaisai bus gaminami gamykloje Utar Pradeše. „Xiaomi“ pareiškė norinti iki 2025 m. padidinti savo gamybą šioje šalyje 50 proc.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas