„Sony“ pristatė naujuosius „LinkBuds S“ ausinukus: itin kompaktiški bei funkcionalūs belaidžiai ausinukai

„Sony“ pristatė naujuosius „LinkBuds S“ ausinukus: itin kompaktiški bei funkcionalūs belaidžiai ausinukai

Pranešimas spaudai

„Sony“ pristatė naują į ausis įstatomų belaidžių ausinių modelį „LinkBuds S“. Tai vienos mažiausių ir lengviausių tokio tipo ausinių rinkoje, išsiskiriančios triukšmo slopinimo funkcija ir didelės raiškos garso atkūrimu. Be to, šios ausinės paremtos nuolatinio dėvėjimo koncepcija „Never Off“, todėl jos nevargina ausų net ir naudojantis jomis ilgą laiką.

Itin kompaktiškos „LinkBuds S“ sveria vos 4,8 gramo, o jų ergonomiškas korpusas atitinka vidinius ausies formos įlinkius ir tai leidžia joms stabiliai priglusti prie ausies. Šias ausines galima naudoti ištisą dieną įvairiems poreikiams – klausytis muzikos, žiūrėti vaizdo turinį ar žaisti išplėstinės realybės žaidimus.

4_LinkBudsS_caseopen2_ecru-Large

Siekdama pasiūlyti naują garso patirtį, „Sony“ bendradarbiauja su išplėstinės realybės technologijų kūrėja „Niantic“, todėl naujosios „LinkBuds S“ yra pritaikytos išplėstinės realybės žaidimui „Ingress“. Šio žaidimo metu pasitelkus ausinėse esančius jutiklius ir erdvinę garso technologiją garso efektai atkuriami atsižvelgiant į galvos pasukimo kampą.

Nors ausinės „LinkBuds S“ slopina išorės triukšmą, prireikus, jos leidžia patekti garsui iš išorės ir taip patogiau kalbėtis su kitais. Aktyvavus ausinių slopinimo funkciją, akimirksniu galima atsiriboti nuo išorės trikdžių ir dėmesį sutelkti į muziką ar kitą turinį.

3_LinkBudsS_wearing_black-Large

Naujosios ausinės palaiko „Adaptive Sound Control“ funkciją, kuri parenka geriausius triukšmo slopinimo parametrus atsižvelgiant į aplinkos veiksnius. Taip galima judėti iš vienos vietos į kitą nepajuntant įtakos klausymosi kokybei.

Be to, šios „Sony“ ausinės leidžia sklandžiai atsiliepti į skambusius triukšmingoje gatvėje ar vėjuotą dieną, nes balso dažnius išskiria ir sustiprina speciali jo atpažinimo technologija „Sony Precise Voice Pickup Technology“.

Ausinėse naudojami 5 mm skersmens garsiakalbiai, o garso signalą apdoroja „Sony Integrated Processor V1“, efektyviau pašalinantis nepageidaujamą triukšmą, pagerinantis garso raišką ir sumažinantis iškraipymus.

LinkBudsS_KV-for-web_white-Large

Naujosios ausinės taip pat palaiko didelės raiškos „High-Resolution Wireless“ formatą ir LDAC signalo glaudinimo standartą. Funkcija „DSEE Extreme“ pagerina muzikos skambesį iš bet kokio šaltinio atkurdama skaitmeninio signalo konvertavimo metu prarastus dažnius. Be to, ausinės yra parengtos „LE Audio“ standartui – tai naujos kartos „Bluetooth“ ryšio formatas su žemu signalo vėlavimu, pritaikytas žaidimų reikalavimams.

„Speak-to-Chat“ funkcija leidžia balsu aktyvuoti pauzę ir sustabdyti grojantį kūrinį pradėjus pokalbį su kitu žmogumi. Jutiklinis paviršius ant ausinių leidžia vienu prisilietimu aktyvuoti „Quick Attention“ funkciją ir išjungti triukšmo slopinimą, o keliais prilietimais įjungti „Spotify“ grojaraštį.

„LinkBuds S“ palaiko „Quick Pair“ ir „Swift Pair“ funkcijas, taip jas galima akimirksniu susieti su „Android“ ir „Windows“ įrenginiais.

Įkrautų ausinių baterija veikia iki 6 val. su aktyvuota triukšmo slopinimo funkcija. Kompaktiškame ir stilingame ausinių dėkle esanti papildoma baterija jų veikimo laiką prailgina dar 14 val. Prireikus, vos per 5 min. jas galima įkrauti 1 val. naudojimo.

„LinkBuds S“ bus galima įsigyti baltos, juodos ar gelsvos spalvų, jos pasirodys nuo 2022 m. gegužės pabaigos, o rekomenduojama pardavimo kaina sieks apie 200 eurų.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Sony
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas