Audio

Tai pagaliau įvyko: „Nothing“ pristatė išskirtinio dizaino ausinukus už itin patrauklią kainą

Tai pagaliau įvyko: „Nothing“ pristatė išskirtinio dizaino ausinukus už itin patrauklią kainą

Buvusio „OnePlus“ vadovo Carl Pei įkurta kompanija „Nothing“, prieš keletą dienų oficialiai pristatė pirmąjį savo produktą. Po ilgų anonsų ir gausybės paslapčių – į dienos šviesą iškilo nauji belaidžiai ausinukai „Nothing ear (1)“, kurie prekyboje pasirodys jau šio mėnesio pabaigoje.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Visų pirma, nauji belaidžiai ausinukai išsiskiria savo dizainu. Kaip galite matyti iš nuotraukų, „Nothing ear (1)“ pasižymi permatomu dizainu, o patys ausinukai ir jų įkrovimo dėžutė pagaminta iš plastiko. Tokio tipo dizainas naudotojams leis pamatyti didžiąją dalį korpuso, o taip pat ir matyti produkto vidinę dalį. Skelbiama, kad vieno „ear (1)“ ausinuko svoris siekia vos 4,7 gramo.

Naujieji belaidžiai ausinukai veiks su „Bluetooth 5.2“ ryšio technologija bei palaikys SBC ir AAC kodeksus. Žinoma, „Nothing ear (1)“ turės lietimui jautrų valdymą, kuris leis nesunkiai perjungti dainą ar sustabdyti jos grojimą, o taip pat turės ir ANC (angl. Active Noise Cancelling) režimą. Pirmasis „Nothing“ kompanijos produktas bus puikiai suderinamas su „iOS“ ir „Android“ įrenginiais, o valdyti jo funkcijas bus galima pasitelkiant specialią programėlę.

Pranešama, kad šis produktas turės ir dviejų lygių triukšmo slopinimo funkciją, o taip pat ir specialų režimą, kuris leis girdėti aplinkos garsus, neišimant ausinukų. „Nothing“ skelbia, kad įjungus garso slopinimo funkciją, pilno įkrovimo turėtų pakakti maždaug 4 valandoms, o kuomet ši galimybė išjungta – baterijos tarnavimo laikas prailgės iki maždaug 5,7 valandos. Būtina paminėti ir tai, jog „ear (1)“ ausinukų įkrovimo dėžutė suteiks papildomas 34 valandas. Pastaroji dėžutė galės būti įkrauta pasitelkiant USB-C įkrovimo laidą arba belaidžiu įkrovikliu, kuris palaiko „Qi“ standartą.

Naujieji „Nothing ear (1)“ ausinukai kainuos 99 eurus, o jų prekyba, kaip jau minėjome, prasidės liepos 31 dieną. Tiesa, tuomet bus prieinamas ribotas kiekis vienetų, o įsigyti ausinukus be apribojimų bus galima nuo rugpjūčio 17 dienos. Oficialiame gamintojo puslapyje ši naujiena bus parduodamas ir lietuviams.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2023-02-06, 14:38

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas