„Xiaomi“ tokio produkto dar negamino: netrukus pasiūlys įspūdingą naujovę

„Xiaomi“ tokio produkto dar negamino: netrukus pasiūlys įspūdingą naujovę

Lukas Snarskis

2021-08-06, 07:15

Šiandien „Xiaomi“ paskelbė, kad jau visai netrukus, rugpjūčio 10 dieną pristatys pirmąjį aukščiausios klasės išmanųjį garsiakalb,į kartu su labai ilgai lauktu išmaniuoju telefonu „Mi MIX 4“.

Kinijos technologijų milžinė ką tik pasidalino naujiena, kuria pareiškė, kad pirmasis jos išmanusis garsiakalbis bus pristatytas su „technologijų ir meno simfonija“. Visgi, reikia pastebėti, kad nors Kinijos gamintoja paskelbė apie tai internete, ši vis dar neatskleidžia smulkesnės informacijos apie šį audio produktą. Kitaip tariant, mes neįsivaizduojame, kaip gali atrodyti šis išmanusis garsiakalbis ar kokios jo galimos specifikacijos.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Xiaomi-smart-speaker-2

Nors, remiantis neseniai nutekėjusia informacija, galime daryti prielaidą, kad šis išmanusis garsiakalbis gali būti pavadinimu „L16A Smart Speaker“, kuris buvo pastebėtas „WiFi Alliance“. Svetainės sąrašas neatskleidžia jokių pagrindinių specifikacijų, tačiau jame teigiama, kad būsimas aukščiausios klasės garso produktas iš „Xiaomi“ taip pat atvyksta su dviejų juostų „WiFi“ ryšio palaikymu. O tai reiškia, kad šis įrenginys galės prisijungti prie vartotojų išmaniųjų namų bei galės veikti kaip valdymo centras, leidžiantis vartotojams valdyti kitus išmaniųjų namų produktus įprastomis balso komandomis.

Visgi, reiktų nepamiršti, kad visa tai vis yra paprasti spėjimai. Na, o kaip iš prietaisas atrodys iš tikrųjų, teks luktelti kitos savaitės renginio.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas