Transportas

Augantis dalijimosi automobiliais paslaugų poreikis: nuo šiol „CityBee“ klientai galės sutaupyti papildomai

Dalijimosi automobiliais paslaugų poreikis ir toliau nuosekliai auga. Tai rodo bendrovės „CityBee“ augantis registruotų vartotojų skaičius, aktyvesnis klientų naudojimasis paslauga ir šių metų pirmųjų trijų ketvirčių finansiniai rezultatai. Įmonės pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją – EBITDA, lyginant su praėjusių metų tuo pačiu periodu, išaugo 88 proc.

Augantis dalijimosi automobiliais paslaugų poreikis: nuo šiol „CityBee“ klientai galės sutaupyti papildomai

Atsižvelgdama į paslaugos populiarėjimą bei augančią lojalių klientų bazę, įmonė pristato kaupiamąją nuolaidų sistemą „ON“, kuri aktyviausiems klientams užtikrins palankesnes sąlygas naudojantis „CityBee“ paslaugomis.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Anot „CityBee“ vadovo Kristijono Kaikario, per veiklos dešimtmetį Lietuvoje dalijimosi automobiliais poreikio augimas buvo matomas visada, tačiau pastebimai tapo aktualesnis pastaruoju metu didėjant asmeninio automobilio išlaikymo kaštams.

„CityBee“ pirmųjų trijų ketvirčių konsoliduotos pajamos Lietuvoje šiais metais siekė beveik 33 mln. eurų, o EBITDA, lyginant su praėjusių metų tuo pačiu periodu, išaugo 88 proc. Kelionių Lietuvoje skaičius per pirmuosius šių metų tris ketvirčius išaugo 11 proc. lyginant su praėjusių metų tokiu pačiu laikotarpiu, o nuvažiuotų kilometrų skaičius padidėjo net 18 proc. ir siekė beveik 24 mln. kilometrų. Tuo pačiu „CityBee“ registruotų klientų bazė per pirmuosius šių metų tris ketvirčius išaugo net 14 proc.

„Sukaupta lojalių klientų bazė ir didėjantis kelionių skaičius rodo, kad gyventojų požiūris į judėjimo mieste būdus keičiasi. Klientai vertina augančius asmeninio automobilio išlaikymo kaštus ir dažnu atveju pasirenka pigesnę ir patogesnę alternatyvą – automobilių dalijimosi paslaugas, kurias derina su kitais mobilumo būdais. Siekdami sudaryti kuo palankesnes mobilumo sąlygas klientams šiemet pristatėme kelionių paketus, kurie siūlo tą patį atstumą keliauti pigiau nei įprasta kaina, įdiegėme ir nemokamą įrankį „BeePool“, suteikiantį galimybę rasti bendrakeleivių ir pasidalinti kelionės išlaidas. Klientų aktyvumas paskatino sukurti ir kaupiamąją nuolaidų sistemą „ON“, kuri bus dar vienas iš sprendimų, leisiančių mūsų klientams planuoti savo išlaidas keliaujant bei sutaupyti. Atsižvelgiant į klientų patirtį ir atsiliepimus, stengsimės nuolatos tobulinti paslaugą bei svarstysime, ar ją vystyti ir kitose „CityBee“ veiklos rinkose“, – sako K. Kaikaris.

Įmonės vadovo teigimu, nuolaidų sistema taip pat bus paskata keliauti tvariau ne tik lojaliausiems klientams, kuriems „CityBee“ jau yra tapęs pirmuoju pasirinkimu, bet ir naujiems klientams, kurie nori išbandyti alternatyvias mobilumo priemones ir prisidėti prie švaresnių miestų kūrimo.

Kaupiamoji nuolaidų sistema „ON“ startavo gruodžio 1 d. Priklausomai nuo per paskutinius 3 mėnesius „CityBee“ kelionėms išleistos sumos, privatiems klientams priskiriamas „ON“ lygis ir atitinkamai kaupiamosios nuolaidos dydis – 3, 5 arba 7 proc. Svarbu prabrėžti, kad tam tikras lygis buvo priskirtas iš karto startavus šiai sistemai, atsižvelgiant į klientų išlaidas už „CityBee“ automobilių dalijimosi paslaugas rugsėjo – lapkričio mėnesiais. Pagal pasiektą lygį priklausančio dydžio nuolaidos kuponai pasieks klientus po kiekvienos kelionės ir galės būti panaudojami kitai kelionei jų galiojimo termino laikotarpiu – 3 mėnesius nuo jų gavimo.

Klientai galės pasirinkti, kaip naudoti gautus nuolaidų kuponus – išleisti iš karto kitai kelionei arba kaupti ir didesne sukaupta nuolaidos kuponų suma atsiskaityti už kelionę vienu kartu.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas