Elektromobilių rinkos naujokė neslepia ambicijų: „Polestar“ paskelbė apie beprecedentę plėtrą

Elektromobilių rinkos naujokė neslepia ambicijų: „Polestar“ paskelbė apie beprecedentę plėtrą

Švedijos kompanija „Polestar“ automobilių rinkoje debiutavo dar 1996 metais ir tuomet priklauso „Volvo Cars“ bendrovei, tačiau nuo 2017 metų, „Geely“ valdomas prekinis ženklas, veikia kaip nepriklausomas gamintojas. Būtent tuomet debiutavo ir pirmasis „Polestar“ elektrinis automobilis „Polestar 1“.

Bendrovė jau kuris laikas anonsuoja ir pirmąjį kompaktišką SUV elektromobilį, nepaisant to, jog „Polestar“ dar yra sąlyginai nauja kompanija rinkoje. Kompanijos vadovai nepraleido progos pasirodyti ir Miunchene vykstančioje IAA 2021 automobilių parodoje, kur buvo atskleisti įmonės ateities planai.

Automobilių parodos metu buvo oficialiai patvirtinta, jog „Polestar“ tikisi išplėsti savo veiklą į dar 30 rinkų, o tai padaryti planuojama iki 2022 metų pabaigos. Tokie švedų kompanijos planai yra ganėtinai spartūs, atsižvelgiant į bendrovės amžių. Vertėtų prisiminti ir tai, jog dar liepos mėnesį buvo pranešta apie planus iki metų pabaigos išplėsti savo veiklą iš 9 iki 18 regionų.

Remiantis „Polestar“ pateikiama informacija, automobilių gamintojas kitąmet ketina pasiūlyti savo produktus dar 12 šalių, o tarp jų patenka Kuveitas, Jungtiniai Arabų Emyratai, Liuksemburgas ir Islandija. Kompanijos atstovų teigimu, daugiau pranešimų apie plėtrą bus pateikiama kiek vėliau, atsižvelgiant į situaciją, žengiant į kitus regionus.

„Tokio mąsto augimas yra beprecedentis įvykis, kuris tik dar kartą patvirtina mūsų, kaip pasaulinės, visiškai elektrinės kompanijos, poziciją“ ,- kalbėjo „Polestar“ vadovas Thomas Ingenlathas.

Verta pastebėti, jog tokie „Polestar“ planai yra susiję ir su noru didinti fizinių mažmeninės prekybos vietų tinklą. Dar anksčiau buvo paskelbta apie planus atidaryti maždaug 100 bendrovės automobilių centrų, kas turėtų būti įgyvendinta iki šių metų pabaigos. Kompanijos atstovai nepraleido progos pradžiuginti ir vietinės, Miunchene, susirinkusios auditorijos, paskelbiant, kad dar rugsėjį Berlyne duris atvers „Polestar Space“ salonas, o kitą mėnesį toks pats atidarymas planuojamas ir Leipcige.

Priminsime, jog švedų kompanija jau kuris laikas ruošiasi 2022 metų „Polestar 2“ modelio išleidimui. Kiek anksčiau buvo pranešta, kad šis elektromobilis kainuos nuo 45 900 JAV dolerių (maždaug 38,7 tūkst. eurų), o su pilnu įkrovimu bus galima įveikti maždaug 426 kilometrus. Vertėtų nepamiršti ir „Polestar 3“, kuris jau dabar sulaukia nemažai dėmesio, o šio krosoverio gamyba turėtų prasidėti jau kitąmet.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas