Europos automobilių milžinės grįžta į tarptautines parodas: BMW ir „Mini“ dalyvaus Paryžiaus automobilių parodoje, baiminasi Kinijos bendrovių konkurencijos

Arnas Balčiūnas

2024-04-15, 13:00

0 komentarų

BMW grupė pranešė, kad po šešis metus trukusios pertraukos, jos BMW ir „Mini“ prekių ženklai sugrįš į 2024 metų Paryžiaus automobilių parodą.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Europos automobilių milžinės grįžta į tarptautines parodas: BMW ir „Mini“ dalyvaus Paryžiaus automobilių parodoje, baiminasi Kinijos bendrovių konkurencijos

Prancūzijos žiniasklaidos portalui pateiktame komentare bendrovė teigė, kad parodos, kuri vyks nuo spalio 14 iki spalio 20 dienos metu, abu bendrovės prekės ženklai dalinsis vienu stendu. BMW neatskleidė, kokius debiutinius ir naujus modelius ji pristatys Paryžiuje.

Paroda BMW suteiks galimybę pademonstruoti „savo stiprius, į ateitį nukreiptus produktus, kurie padeda iš naujo apibrėžti šiandienos ir rytojaus automobilių kontūrus“, - teigia bendrovė.

BMW prekės ženklas ruošiasi pristatyti „Neue Klasse“ – naujos kartos baterijomis varomus elektromobilius, kurie jų teigimų turės 30 procentų ilgesnį nuvažiuojamą atstumą, nei dabartiniai bendrovės elektromobiliai ir pažangesnes programinės įrangos funkcijas.

Praėjusį mėnesį BMW atskleidė savo naujausią elektromobilių šeimos konceptą - „Vision Neue Klasse X“ visureigį. Gamybai skirta versija sekančiais metais bus sukurta naujojoje automobilių gamintojo gamykloje Debrecene, Vengrijoje.

BMW sugrįžimas į Paryžiaus parodą tik pabrėžia didėjantį Europos automobilių gamintojų susirūpinimą dėl augančios Kinijos prekės ženklų įtakos Europoje.

BMW ir jos konkurentai Vokietijoje – „Mercedes-Benz“ ir „Volkswagen“ grupė, nedalyvavo vasario mėnesį Ženevoje vykusioje parodoje, palikdami daug erdvės tokiems Kinijos automobilių gamintojams, kaip „BYD“ ir „MG Motor“. Bendrovė „Renault“ ir jos ekonominis prekės ženklas „Dacia“ buvo vieninteliai didžiausi Ženevoje dalyvavę Europos automobilių gamintojai.

Paskutinį kartą BMW pasirodė Paryžiaus parodoje 2018 metais, tačiau bendrovė teigė, kad su šiuo renginiu juos sieja ilga istorija, kuris, jų teigimu, daugybę atvejų buvo pagrindinė jų prekės ženklų platforma, užtikrinanti naujų ir koncepcinių modelių vizualinę sklaidą visame pasaulyje.

Tarp buvusių BMW debiutų Paryžiuje, buvo septintosios kartos „3“ serija 2018 metais, koncepcinis „X2“ 2016 metais, pilnai elektrinis hečbekas „i3“ 2012 metais ir Britanijos mažų automobilių prekės ženklo atgimimą skelbiantis „Mini Cooper“ 2000 metais.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas