Išskirti geriausi Lietuvos pavežėjai, bet užmigti ant laurų jiems nepavyks

Keli paspaudimai programėlėje, atvyksta vairuotojas, kelionės tikslas pasiektas. Tokią ledkalnio viršūnę mato daugelis keleivių, jei kelionė vyko be nesklandumų ir įvertinta aukščiausiu įvertinimu.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Išskirti geriausi Lietuvos pavežėjai, bet užmigti ant laurų jiems nepavyks

Tačiau išlaikyti kokybę būtina nuolat ir tai ne vien valandos, praleistos už vairo – neleis suklysti pavežėjų bendruomenės nariai. Aukščiausius kokybės standartus atitinkantys vairuotojai nuo šiol „Bolt“ platformoje priskiriami platininiam lygiui. Nors keleivių programėlėje tai nebus matoma, lygio nariams priklausys daugiau vairuotojams aktualių privilegijų.

Atitinkamai vairuotojai bus įvertinti auksiniu, sidabriniu arba bronziniu lygiu, o rezultatai atnaujinami kiekvieno mėnesio pirmą dieną. Priklausymas aukštesniam lygiui garantuoja didesnes nuolaidas degalinėse, o artimiausiu metu planuojama pasiūlyti nuolaidas autoplovyklose, finansinio raštingumo įrankiams, taip pat – autodalims bei sporto klubų narystei.

„Vairuotojai nėra mūsų darbuotojai, todėl mūsų galimybės paskatinti juos yra gana ribotos. Dažniausiai mūsų dėmesio sulaukia tada, kai iškyla problemų dėl paslaugų kokybės. Vis dėlto, susimąstėme, kad tai nėra teisinga tūkstančių darbščių ir tvarkingų pavežėjų atžvilgiu. Kadangi esame platforma, atvira kiekvienam, sukūrėme standartizuotą vertinimo sistemą su skaidriais kriterijais”, - pažymi Andrius Pacevičius, „Bolt” vadovas Lietuvoje.

Aukštesniam lygiui priskiriami vairuotojai, atlikę daugiausiai kelionių, turintys aukštą keleivių suteikiamą reitingą ir priimantys didžiąją daugumą programėlės pateikiamų užsakymų.

Praėjusių metų pabaigoje įvyko ir pirmasis geriausių pavežėjų bendruomenės renginys – jo metu įprasto lengvojo automobilio vairą šie keitė į lenktyninį kartingą.

„Visi vairuotojai mūsų platformoje dirba pagal individualią veiklą – kiekvienas visiškai atsakingas už paslaugos kokybę, automobilio priežiūrą ir darbo planavimą. Nepaisant to, tai yra bendruomenė, nors ir labai marga. Vairuotojai nori dalintis patirtimis ir mintimis, tobulėti ir jausti kolegišką solidarumą”, - pirmojo bendruomenės renginio nuotaikas įvertino A. Pacevičius.

Vidutinis „Bolt“ pavežėjo reitingas Lietuvoje yra 4,92 iš 5.

Šiuo metu „Bolt“ pavežėjimo paslaugos nuolat teikiamos 17 šalies miestų.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas