„Nissan“ pristatė dvi naujas „Ariya“ versijas: puikus nuvažiuojamas atstumas, išskirtinis dizainas, o dabar ir dar žemesnė kaina

„Nissan“ pristatė dvi naujas „ARIYA“ versijas – „Engage“ ir „Evolve+“, todėl šis elektromobilis tapo prieinamas platesniam ratui.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Nissan“ pristatė dvi naujas „Ariya“ versijas: puikus nuvažiuojamas atstumas, išskirtinis dizainas, o dabar ir dar žemesnė kaina

Naujos kainos bus nuo 2820 iki 3820 eurų mažesnės: nauja bazinio „ARIYA Engage 63 kWh“ modelio kaina prasidės nuo 46 900 eurų. Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje paklausaus „ARIYA 87 kWh“ modelio su „Nissan“ pažangia visų varomųjų ratų sistema „e-4ORCE“ kaina sumažės net 3820 eurų – dabar jis kainuos nuo 59 900 eurų.

Pirmą kartą Lietuvoje „Nissan ARIYA“ buvo pristatytas 2021 m. žiemą, o šio populiaraus ir naujoviško elektromobilio prekyba startavo sekančiais metais. Kaip pagrindinius „Nissan ARIYA“ privalumus pirkėjai ypač išskiria jo dizainą, kokybę, erdvų ir lanksčiai pritaikomą saloną, vairavimo patirtį, taip pat iki 536 km nuvažiuojamą atstumą ir itin tylų bei komfortišką važiavimą, kuris yra ne mažiau svarbus šio automobilio pranašumas.

„Džiaugiamės galėdami pranešti, jog pagerėjo pristatymo situacija ir kartu galime sumažinti „ARIYA“ kainas iki pradinių pristatymo kainų, kad daugiau žmonių galėtų pasirinkti šį naują garsųjį šeimyninį elektromobilį. Tikimės ir tikime, kad mūsų naujos ir itin konkurencingos kainos pasiteisins rinkoje", – teigė už Baltijos šalis atsakingas „Nissan Nordic Europe“ regiono vadovas Margus Mikk.

Naujos kainos nurodytos neįskaičiuojant valstybės skatinamųjų priemonių: dėl taikomų skatinamųjų programų Lietuvos pirkėjai gali gauti papildomą 5000 eurų kompensaciją.

Neseniai „Nissan“ taip pat pristatė aukščiausios komplektacijos versiją „Evolve+“, kuri yra labiau orientuota į važiavimo charakteristikas. Šis modelis išvysto 394 AG galią, nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja per 5,1 sekundės, o jo nuvažiuojamas atstumas (pagal WLTP) siekia 498 km. Dabar šis modelis kainuoja 68 900 eurų ir yra komplektuojamas su visapusišku įrangos paketu.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas