Prie bendros „Renault Group“ ir „Volvo Group“ įmonės jungiasi naujas partneris – investuos 120 mln. eurų

Pranešimas spaudai

2024-04-22, 17:54

0 komentarų

Prancūzijos laivybos ir logistikos milžinė „CMA CGM Group“ prisijungė prie „Renault Group“ ir „Volvo Group“ įsteigtos bendros įmonės „Flexis SAS“, kuri gamins naujos kartos elektrinius furgonus.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Prie bendros „Renault Group“ ir „Volvo Group“ įmonės jungiasi naujas partneris – investuos 120 mln. eurų

Naujasis partneris per savo energetikos fondą PULSE įsigijo 10 proc. „Flexis SAS“ akcijų ir patvirtino savo ketinimą iki 2026 m. į įmonę investuoti iki 120 mln. eurų. „Volvo Group“ ir „Renault Group“, valdančios po 45 proc. „Flexis SAS“ akcijų, per ateinančius trejus metus planuoja investuoti atitinkamai 300 mln. eurų.

Profesionaliems klientams patiriant vis didesnį spaudimą dėl klimato kaitos ir griežtėjančių CO2 emisijos reikalavimų, o el. prekybai ir logistikai klestint, keičiasi verslo lūkesčiai dėl elektrifikuotų furgonų. Tikimasi, kad iki 2030 m. Europos elektrifikuotų furgonų rinka vidutiniškai augs po 40 proc. per metus.

Siekdamos patenkinti šios rinkos poreikius, automobilių pramonės lyderės „Renault Group“ ir „Volvo Group“ šių metų kovą įsteigė bendrą įmonę „Flexis SAS“, kad galėtų užduoti tinkamą toną transporto ir logistikos sektorių dekarbonizacijai. Dabar prie šio bendro projekto jungiasi ir „CMA CGM Group“. Trijų lyderiaujančių bendrovių sąjunga, virtusi veržlaus startuolio „Flexis SAS“ forma, sujungia pasaulinio lygio automobilių gamintojų pramoninę ir pirmaujančios automobilių logistikos bendrovės praktinę patirtis.

Pažangios ir efektyvios komercinės transporto priemonės bus kuriamos ant visiškai naujos, specialiai elektromobiliams suprojektuotos platformos, kuri užtikrins platų modulinį pritaikymą įvairių tipų kėbulams už mažą kainą ir leis pasiekti proveržį saugos reikalavimų srityje.

Kūrėjų teigimu, pritaikius naują susietąją elektroninę platformą, naujose transporto priemonėse bus įdiegtos precedento neturinčios galimybės stebėti krovinių pristatymo veiklą ir naudotojo verslo rezultatus, todėl logistikos rinkos dalyviai galės net 30 proc. sumažinti savo sąnaudas.

Susietosios paslaugos leis klientams naudotis naujausiomis transporto priemonėmis visą jų gyvavimo ciklą. Pats furgonas pasižymės išskirtinėmis judumo mieste savybėmis ir universalumu, leidžiančiu pritaikyti skirtingos talpos baterijų sprendimus, taip pat pirmąja rinkoje 800 V architektūra, skirta šios kategorijos transporto priemonėms.

Transporto priemonės bus gaminamos „Renault Group“ Sandouville gamykloje, kuri yra lengvųjų krovininių automobilių gamybos ekspertė ir kuri per ateinančius ketverius metus sukurs 550 naujų darbo vietų.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas