Vokietijos automobilių milžinės problemos niekaip nesibaigia: kilus klientų pasipiktinimui buvo imtasi netikėtų pokyčių, sužinokite kas čia vyksta

Elektrinių automobilių populiarumas auga. Daugelis bendrovių gamina vis daugiau būtent tokiais varikliais aprūpintų transporto priemonių, o kai kuriose šalyse jų populiarumas – itin didelis. Tačiau viena iš didžiausių problemų – aukštesnės tokių automobilių kainos.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Vokietijos automobilių milžinės problemos niekaip nesibaigia: kilus klientų pasipiktinimui buvo imtasi netikėtų pokyčių, sužinokite kas čia vyksta

Tobulėjant transporto priemonėse įdiegtoms technologijoms, viena iš tendencijų, kuriai pritaria daugelis gamintojų, yra ta, kad interjere mažėja fizinių mygtukų, o juos keičia jutikliniai valdikliai ir (arba) ekranai. Tai ypač paplitusi praktika elektromobiliuose, tačiau daug vairuotojų ja nesidžiaugia.

„Autocar“ rašo, kad Kopenhagoje esančioje „Volkswagen City Studio“ studijoje pademonstruotame koncepciniame elektromobilyje „ID2all“ po jutikliniu ekranu yra keli fiziniai mygtukai. Volkswagen interjero dizaineris Darius Watola sakė, kad tai bus „naujas požiūris į visus modelius“, pagrįstas „naujausiais klientų atsiliepimais“, ypač Europoje, kurie norėjo daugiau fizinių mygtukų.

Sprendimas naudoti fizinius valdymo mygtukus nėra labai netikėtas, turint omenyje, kad „Volkswagen“ generalinis direktorius Thomas Schäferis birželį sakė, jog jo pirmtako Herberto Diesso įdiegtas jutiklinių įvesties mygtukų įtraukimas į jo markės automobilius sukėlė daug nusivylimo tarp ištikimų „Volkswagen“ klientų.

„Volkswagen“ nėra vienintelė bendrovė, kuri priešinasi visų fizinių mygtukų pašalinimui iš automobilių. Dar kovo mėnesį per naujos kartos „Hyundai Kona“ pristatymą „Hyundai Design“ vadovas Sang Yup Lee patvirtino, kad Korėjos bendrovė savo automobiliuose palieka mygtukus ir valdiklius.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas