Transportas

„Xiaomi“ vadovai nusiteikę rimtai: milžinė rimtai nusiteikusi ir imasi visų veiksmų planams įgyvendinti

„Xiaomi“ vadovai nusiteikę rimtai: milžinė rimtai nusiteikusi ir imasi visų veiksmų planams įgyvendinti

Po gausybės gandų ir mėginimo paneigti sklindančią informaciją, Kinijos technologijų milžinė „Xiaomi“ pagaliau atskleidė detales, supančias pirmojo šios kompanijos elektrinio automobilio debiutą. Siekdama pabrėžti, kaip svarbu pradėti gaminti savo elektromobilius, Kinijos technologijų milžinė pristatė „Xiaomi EV Company Limited“ – kompanijos atšaką, užsiimančią „Xiaomi“ elektromobilių gamyba, kurios padedama ji tikisi įgyvendinti savo elektromobilių gamybos svajones.

Galbūt norėdama sustiprinti intrigą ir padidinti visuomenės susidomėjimą „Xiaomi“ veikla, bendrovė neseniai pristatė savo antrąją automobilių įmonę, žinomą „Xiaomi Automobile Technology Co., Ltd.“ pavadinimu. Teigiama, kad Pekine registruotos bendrovės įstatinis kapitalas yra 1 mlrd. Juanių, maždaug 140 mln. eurų, o jos specializacijos sritis apima transporto priemones, jų gamybą ir technologijų plėtrą.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Įstatinis „Xiaomi Automobile Technology Co., Ltd.“ kapitalas sudaro vieną dešimtąją „Xiaomi Automobile Co., Ltd.“ įstatinio kapitalo, kuris apima 10 mlrd. Juanių, maždaug 1,4 mlrd. eurų. Negalime tiksliai pasakyti, kokia bus naujos „Xiaomi“ verslo atšakos apimtis, tačiau manome, kad ši nauja įmonė tvarkys periferinius įrenginius ir transporto priemonių priedus, o pirmoji „Xiaomi“ įmonė - atšaka bus atsakinga už pačių transporto priemonių gamybą.

„Xiaomi“ įkūrėjas Lei Junas neseniai atskleidė, kad tikimasi, jog prekinis ženklas pradės masinę savo elektromobilių gamybą pirmąjį 2024 m. pusmetį. Panašu, kad bendrovė išsiaiškino visus besiformuojančio elektromobilių verslo aspektus, nes „Xiaomi“ vadovas Lu Weibingas paskelbė, kad „Xiaomi Home“ parduotuvės ateityje bus atsakingos už transporto priemonių pardavimą ir aptarnavimo po pardavimo procesus.

Anksčiau sklandė gandai, kad bendrovė bendradarbiaus su Kinijos įmone „Great Wall Motor Co Ltd" ir naudos jos gamyklą savo elektromobiliui gaminti. Pastarajai atsisakius bendradarbiauti su „Xiaomi", L.Junas neseniai apsilankė „Great Wall Motor" mokslinių tyrimų ir plėtros centre Kinijoje, tačiau pastarojo vizito rezultatai dar nėra atskleisti.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2022-11-29, 00:49

Temos

Rekomenduojame peržiūrėti

6 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Periukas!

Kaip nekeista, bet kai kurie gaminiai tikrai gan kokybiški ir gerai atliekantys savo funkcijas ir turintys gerus parametrus.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas