Įsigykite kokybišką dulkių siurblį už mažiau nei 50€: pasirūpins tvarka ne tik jūsų namuose, bet ir automobilyje

Įsigykite kokybišką dulkių siurblį už mažiau nei 50€: pasirūpins tvarka ne tik jūsų namuose, bet ir automobilyje

Partnerio turinys

, atnaujinta 2021-10-13, 14:17

Nors namų valymo siurblio išradimui jau daugiau nei 100 metų, o šie prietaisai ištobulėjo tiek, kad visiškai neprimena pusę kambario užėmusio savo prosenelio, šis namų ruošos darbas daugeliui vis dar kelią galvos skausmą. Siurblį dažniausiai vis dar reikia traukti iš spintos ar sandėliuko, prijungti žarną, o neretai ir sunkiai tempti į kitą būsto aukštą. Tačiau šiomis dienomis tai tikrai nėra būtina - „Xiaomi” dukterinė kompanija siūlo lengvą ir praktiškai bet ko siurbimui pritaikytą pigų rankinį siurbliuką, kuris kainuoja vos kelias dešimtis eurų.

Internetinėje parduotuvėje „Cafago” jūs galite įsigyti „Xiaomi Deerma VC20 Plus“ rankinį dulkių siurblį, kurio kaina siekia vos 40,79 eurų. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas jus pasieks iš Vokietijoje esančio sandėlio, todėl pristatymas truks vos keletą dienų.

Screenshot-at-Aug-04-17-50-38

Nepaisant to, jog šis įrenginys kainuoja vos kelias dešimtis eurų, jis tikrai neatrodo kaip vienas tų pigių siurblių iš maisto prekių parduotuvės. Kaip ir būdinga „Xiaomi” įrenginiams, jo korpusas nudažytas nesenstančia ir prie visko derančia balta spalva, o dizainui pasirinkta minimalizmo strategija. Čia nerasite jokių nereikalingų detalių, užraitymų ar blizgučių - grakščios linijos ir formos kuria solidų įspūdį, o raudoni akcentai suteikia modernumo ir stiliaus.

Screenshot-at-Aug-04-17-55-57

Kaip ir galima tikėtis, pagrindinis „Deerma VC20 Plus” arkliukas - kompaktiškas dydis. Prietaisas gali veikti kaip nedidelis rankinis siurbliukas, o prireikus - prie jo tvirtinamas ilginamasis vamzdis, tinkantis rimtam namų valymui. Labai svarbu ir tai, jog siurblio svoris siekia mažiau nei 2 kilogramus, tad galėsite pamiršti pavargusias rankas ir nugarą - siurbimo procesas taps vienu dideliu malonumu.

Screenshot-at-Aug-04-17-56-37

Kalbant apie siurbimą, gamintojas pabrėžia „Deerma VC20 Plus” be ilginamosios žarnos pakuotėje pridedami keli svarbūs antgaliai: šepetėlis integruotas su antgaliu, skirtu siauriems tarpams, horizontalus šepetėlis ir universalus grindų valymo. Pirmieji du pravers siurbiant baldus, automobilio saloną, lubas ar apdulkėjusias užuolaidas, o trečiasis bus tiesiog nepakeičiamas švarinant namus. Jo lankstumas ir manevringumas leis siurbti po lovomis ar sofomis. Taip pat skelbiama, jog prijungus grindų valymo antgalį ir ilginamąją žarną siurblys galės stovėti vertikaliai ir nuolat būti pasiruošęs darbui.

Screenshot-at-Aug-04-17-57-10

Kitas labai svarbus aspektas - padori 150W galia. Jos tokio tipo prietaisui yra tiesiog daugiau nei reikia - „Deerma VC20 Plus” be vargo siurbs ne tik dulkes, bet ir didesnius nešvarumus bei plaukus. Labai smagu, kad susiurbtas turinys kaupiamas ne popieriniame maišelyje, o specialiame bakelyje, kurį labai lengva ištuštinti. Gerai ir tai, jog veikimo metu „Deerma VC20 Plus” skleidžia vos 75dB triukšmą, tad ne tik neprižadinsite kaimynų, bet ir netrukdysite gretimuose kambariuose esantiems artimiesiems.

Screenshot-at-Aug-04-18-04-07

Viską pabaigia filtravimo sistema, apsauganti nuo dulkių ir alergenų patekimo į aplinką, todėl namai visada bus maksimaliai švarūs. Viską pasvėrus, tai „Deerma VC20 Plus” yra tikrai puikus pasirinkimas norintiems palengvinti savo buitį ar tiesiog įsigyti nebrangų, bet kokybišką siurblį į sodybą, sodo namelį ar kitą vietą.

Kaip jau minėjome, šio rankinio dulkių siurblio kaina siekia vos 40,79 eurų. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas jus pasieks iš Vokietijoje esančio sandėlio, todėl pristatymas truks vos keletą dienų.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas