Mega pasiūlymas, norintiems pasirūpinti savo namų saugumu: fantastiška išmanioji IP kamera su 2.5K parduodama už rekordiškai žemą kainą

Partnerio turinys

2023-12-26, 07:45

0 komentarų

Lapkritis – didžiausių metų išpardavimų mėnuo. Dar visai neseniai praūžė Vienišių dienos išpardavimų maratonas, o jau netrukus prasidės Juodojo penktadienio maratonas. „Black Friday“, kuris mūsų šalyje puikiai žinomas kaip Juodasis penktadienis vyksta kiekvienais metais, ketvirtąjį lapkričio penktadienį.

Fantastiškas el.dviratis dabar kainuoja tik 619 eurų. Spauskite čia ir nurodykite 24BTSE3 nuolaidos kodą.
Mega pasiūlymas, norintiems pasirūpinti savo namų saugumu: fantastiška išmanioji IP kamera su 2.5K parduodama už rekordiškai žemą kainą

Šiuo laikotarpiu ir jam pasibaigus padaugėja vagysčių ir apiplėšimų, o turint galvoje sunkią ekonominę pastarųjų metų situacija galime tikėtis ir šių nusikaltimų suintensyvėjimo. Vis dėlto tikrai nėra taip, kad norėdami išvengti vagių galime tik sukryžiuoti pirštus - nuo jų apsisaugoti gali padėti atsargumas, o svarbiausia - įvairios prevencinės priemonės, kurios šiais laikais tikrai nėra brangios.

Būtent dėl šios priežasties savo skaitytojams nusprendėme pasiūlyti nedaug kainuojančią, bet labai pažangią stebėjimo kamerą. Paspaudę šią nuorodą jūs galite įsigyti „imilab C21” išmanią ir naktinio matymo funkciją turinčią apsaugos kamerą galite įsigyti vos už 21,99 eurus.

Vaizdo stebėjimo kamera atkeliauja iš Europoje esančių sandėlių, o pirkėjai gali rinktis iš trijų skirtingų – Prancūzijos, Ispanijos arba Lenkijos. Pardavėjas garantuoja ir itin greitą, iki penkių dienų trunkantį pristatymą, todėl savo pirkinį panaudoti galėsite dar gruodžio pradžioje.

Įrenginys išoriškai atrodo panašiai kaip ir kitos tokio tipo kameros, tačiau balta spalva, kokybiškos medžiagos bei jokių nereikalingų detalių nebuvimas pabrėžia, jog tai nėra koks nors neaiškaus gamintojo produktas, o solidus gaminys. „imilab C21” sudaro dvi dalys - pagrindas ir apvalus kameros modulis. Sutikime, tokia išvaizda šiek tiek skiriasi nuo tų stebėjimų kamerų, kurias matome prekybos centruose, ar kūdikiams stebėti skirtų monitorių.

Visgi tokia konstrukcija turi labai svarbią paskirtį - ji leidžia kamerai suktis 360 laipsnių kampų, todėl norint matyti visą patalpos ar kiemo vaizdą užteks vos vieno įrenginio. Tai kaip gi vyksta tas sukiojimasis? Kamera geba aptikti judesį ir automatiškai atsisukti į objektą taip, kad idealiai sufokusuotų vaizdą. Be to, „imilab C21” gali reaguoti ne tik į judesį, bet ir į garsą, kas leis ją naudoti ir mažylio stebėjimui.

Labai patogu tai, jog „imilab C21” galima tiek statyti ant stalo, lentynos ar komodos, tiek apvertus montuoti ant lubų - pastaruoju atveju programėlėje vaizdas bus pasukamas ir viską vis tiek galėsite stebėti normaliai, ne aukštyn kojomis. Gamintojas tvirtinimui ant lubų prideda specialų fiksavimo mechanizmą, kas pravers jei norite kamerą kabinti lauke ar durų prieangyje

Kamera valdoma per labai patogią išmaniojo telefoną aplikaciją. Per ją „imilab C20” prijungsite prie Wi-Fi interneto ir nuolat savo išmaniojo telefono ekrane galėsite stebėti vaizdą, taip pat ją sukioti ir apžvelgti kambarį. Be to, atlikę šį veiksmą, į telefoną gausite pranešimą, kai kamera aptiks judesį ar netipiška garsą stebimoje zonoje. Taip iškart būsite informuojami apie beprasidedančios jūsų nuosavybės vagystę ar kitą nusikaltimą bei iškart užkisti jam kelią.

Prie vienos programėlės galima pririšti net iki 200 „imilab” kamerų, tad galite įsigyti kelias namams, sodybai, biurui ar dar kurioms kitoms vietoms - visų jų stebimą vaizdą galėsite matyti vienoje programėlėje, net ir būdami už daugybės kilometrų,

Iš malonesnių smulkmenų galima paminėti 2 krypčių mikrofoną. Pastaroji funkcija leis girdėti garsą kambaryje, o prireikus ir pasikalbėti su joje esančiu asmeniu - tereiks tarti žodžius į telefoną, o kameros garsiakalbis juos pagarsins stebimoje patalpoje. Taip galbūt pavyks per atstumą nuraminti pabudusį kūdikį, sudrausminti išdykusį augintinį ar išgąsdinti įsibrovusius vagis.

Kalbant apie vaizdo kokybę, kompanija pabrėžia, jog ši stebėjimo kamera vaizdą gali įrašinėti labai kokybiškai - 2.5K raiška, kas leis geriau įžiūrėti vagių veidus, automobilių numerius ar kitą svarbią informaciją. Be to, „C21” gali filmuoti H.265 video kodeku, kuris leis sumažinti tokios pačios kokybės vaizdo medžiagos užimą vietą atmintinėje sumažinti dvigubai, o sklandi vaizdo transliacija galės vykti per 50% lėtesnį internetą.

Verta atkreipti dėmesį ir į naktinio matymo galimybę. „imilab C21” tai atlikti gali ypač kokybiškai, todėl, rūpinantis namų apsauga, ją rinktis verta vien dėl to - juk visi žinome, kad dauguma nusikaltimų įvyksta būtent naktį.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą jūs galite įsigyti „imilab C21” išmanią ir naktinio matymo funkciją turinčią apsaugos kamerą galite įsigyti vos už 21,99 eurus. Geriausia dalis yra tai, jog į kainą įskaičiuotas siuntimas iš Lenkijos, Prancūzijos arba Ispanijos sandėlio, tad prekę gausite ne tik labai greitai, bet ir be jokių mokesčių.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas