Pigiau nerasite: puikus robotas siurblys dabar parduodamas net 60€ pigiau nei Lietuvoje!

Pigiau nerasite: puikus robotas siurblys dabar parduodamas net 60€ pigiau nei Lietuvoje!

Partnerio turinys

2021-08-14, 15:30

Robotai dulkių siurbliai tampa neatsiejama mūsų namų priežiūros dalimi. Jeigu anksčiau tekdavo aukoti savo laiką, jog išsiurbti namus – dabar tai galime patikėti robotams siurbliams. Niekam ne paslaptis, jog tokie produktai leidžia pasirūpinti tvarka, net nebūnant namuose, o ir jų kainos dabar yra prieinamos daugeliui.

Internetinėje parduotuvėje „Banggood“ dabar galite įsigyti „LIECTROUX C30B“ robotą dulkių siurblį, kurio kaina siekia vos 159,41 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą BGEUDRC3. Verta paminėti ir tai, jog į kainą jau įskaičiuoti visi mokesčiai bei siuntimo kaštai, o produktus jus pasieks iš Čekijoje esančio sandėlio. Negana to, analogiškas siurblys Lietuvoje kainuoja nuo 220 eurų, kas reiškia, jog Jūs sutaupysite daugiau nei 60 eurų. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia, o žemiau rasite daugiau informacijos apie „LIECTROUX“ produktą.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

LIECTROUX-C30B

Kad šis siurblys išsiskiria iš pilkos masės, išduoda jo dizainas. Užuot konstravęs nuobodžią juodą ar baltą peraugusią tabletę, gamintojas pasistengė šiam daiktui suteikti daugiau stiliaus. Taip atsirado prabangos suteikiantys sidabriniai akcentai ir blizgi raštuota viršutinė dalis, kurioje taip pat išdėstyti pagrindiniai valdymo elementai. Taip pat pasistengta, jog korpusas būtų pakankamai plonas tam, kad siurblys galėtų palįsti po baldais ir išvalyti ten susikaupusius nešvarumus.

Kas šį produktą paverčia robotu, yra daugybė įvairių jutiklių, kurie jam padeda susidaryti tikslų kambario žemėlapį. Prie šios misijos smarkiai prisideda ir japoniška „EPSON” mikroschema, apdorojanti surinktus duomenis ir išsauganti juos įrenginio atmintyje. Tai padeda „LIECTROUX C30B” savo užduotį vykdyti kur kas išmaniau nei jo konkurentams. Siurblys grindis siurbia zigzagais, tačiau puikiai atsimena, kurias vietas jau išsiurbė, o kurios liko nevalytos, kas garantuoja idealiai švarius kambarius be jokių neišvalytų zonų.

LIECTROUX-C30B-5

Beje, „LIECTROUX C30B” geba ne tik puikiai susidoroti su baldų kojomis, bet ir neįsipainioti, užvažiavęs ant grindų gulinčio laido.

Prijungę siurblį prie namų Wi-Fi tinklo ir atsisiuntę specialią išmaniojo telefono aplikaciją, joje matysite visus siurblio sudarytus kambarių planus ir pasirinkti siurbimo/nesiurbimo zonas. Taip pat užprogramuoti, kokiomis dienomis ir valandomis robotui atlikti savo darbą. Be to, „LIECTROUX C30B” galima valdyti balso asistentais - „Amazon Alexa” ir „Google Assistant” - kas namų siurbimo kontrolę supaprastins iki minimumo.

LIECTROUX-C30B-4

Kalbant apie patį siurbimą, reikalų vėl turime su japonais - už tai atsakingas patikimas ir praktiškai nesidėvintis „NIDEC” motoras, užtikrinantis adekvačią 4000pa siurbimo galią. Proceso efektyvumą smarkiai didina ir V formos šepetys, iš kilimų ištraukiantis net ir giliausiai įsėdusius nešvarumus. Pridėkime ir specialias kampus išvalančias šluoteles, galimybę perlipti nedidelius slenksčius bei išvengti susidūrimo su baldais, HEPA filtrą ir turime tikrą valymo monstrą.

Prie šio titulo galima prisideda ir labai tokios kainos siurbliams netipiška šlapio valymo funkcija, susidedanti iš keičiamos šluostės ir tolygaus bei balų nepaliekančio jos drėkinimo mechanizmo. Pakaks dulkių surinkimo talpą pakeisti vandens bakeliu ir „LIECTROUX C30B” nublizgins namų grindis. Vėlgi šį procesą valdyti ir programuoti galėsite išmaniojo telefono aplikacijoje.

LIECTROUX-C30B-3

Na, o vyšnia ant torto tampa tokio tipo įrenginiams didelė 2500mAh baterija, kurios energijos pakaks visų namų valymui. „LIECTROUX C30B” tai pat pakuotėje atkeliauja su specialia įkrovimo stotele, į kurią jis geba savarankiškai sugrįžti, tad nepatirsite jokių nemalonių rūpesčių dėl siurblio akumuliatoriaus.

Žodžiu, tikrai puiki proga įsigyti pažangų daiktą, kuris neištuštins jūsų vasaros vėjų išvėdintos piniginės ir tikrai palengvins kasdienybę.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas