Šiaulių bankas dalinasi svarbia informacija: jau dabar galite susiformuoti reikiamas pažymas, pasakė, kaip tai padaryti

Šiaulių banko klientai jau gali naudotis „Google Pay“ programėle ir paprasčiau atsiskaityti už savo kasdienius pirkinius parduotuvėse bei internete. „Google Pay“ atsiskaityti gali banko klientai, naudojantys „Android“ operacinės sistemos telefonus ir išmaniuosius laikrodžius.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Šiaulių bankas dalinasi svarbia informacija: jau dabar galite susiformuoti reikiamas pažymas, pasakė, kaip tai padaryti

Dabar Šiaulių banko klientai sulaukė dar vieno svarbaus banko pranešimo. Banko atstovai informuoja, kad interneto banke jau galite susiformuoti pažymą su duomenimis: turimų lėšų, suteikto būsto kredito ir sumokėtų bankui palūkanų, grąžintą kreditą (ar jo dalį) už studijas, išmokėtas palūkanas už terminuotus indėlius, kurių reikia pildant 2023 metų gyventojų pajamų ir turto deklaracijas.

Šiaulių banko pranešime teigiama, kad pažymas susiformuoti gali ir klientai, vykdę prekybą vertybiniais popieriais.

Norėdami susiformuoti šią pažymą, prisijungę prie interneto banko pasirinkite meniu punktą „Kitos paslaugos“ —> „Ataskaitos“ —> „Nauja ataskaita“ —> „Ataskaitos tipas“ —> „Pažyma metinėms pajamų ir turto deklaracijoms“ ir paspauskite mygtuką „Suformuoti“.

Pažyma gyventojų turtui ir pajamoms deklaruoti išduodama nemokamai.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas