Šiaulių banko klientai sulaukė naujos galimybės: jau dabar galite išbandyti naują atsiskaitymų būdą, bus daug paprasčiau nei anksčiau

Šiaulių banko klientai jau gali naudotis „Google Pay“ programėle ir paprasčiau atsiskaityti už savo kasdienius pirkinius parduotuvėse bei internete. „Google Pay“ atsiskaityti gali banko klientai, naudojantys „Android“ operacinės sistemos telefonus ir išmaniuosius laikrodžius.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Šiaulių banko klientai sulaukė naujos galimybės: jau dabar galite išbandyti naują atsiskaitymų būdą, bus daug paprasčiau nei anksčiau

„Laikomės strategijos klientams teikti paslaugas, kurios būtų lengvai pasiekiamos tiek banko skyriuose, tiek virtualioje erdvėje. Matome akivaizdžią tendenciją - vis daugiau mūsų klientų renkasi skaitmenines paslaugas ir prekybos vietose nori atsiskaityti tiesiog išsitraukę iš kišenės savo mobilųjį telefoną ar naudodamiesi išmaniaisiais laikrodžiais.

Per kelerius ateinančius metus savo mokėjimus taip atlikti įpras didelė dalis banko klientų. Tai labai paprastas, greitais ir, svarbiausia, saugus atsiskaitymo būdas“, - sako Šiaulių banko kasdienės bankininkystės direktorius Andrius Kamarauskas.

Naudotis „Google Pay“ programėle išmaniuosiuose įrenginiuose labai paprasta. Pirmiausia reikia įrenginiuose įdiegti naujausią „Android“ operacinės sistemos versiją ir programą atsisiųsti iš „Google Play“ parduotuvės. Taip pat reikės aktyvios Šiaulių banko mokėjimo kortelės bei mobiliosios programėlės.

Banko kortelei turi būti įjungta bekontakčių atsiskaitymų funkcija. Patikrinti, ar minėta funkcija įjungta, galima interneto banke arba mobiliojoje programėlėje. Mobilusis įrenginys turi palaikyti NFC funkciją. Suskaitmeninti naudojamą banko kortelę galima naudojantis mobiliąja programėle arba „Google Wallet“.

Atsiskaitymai mobiliaisiais įrenginiais yra saugūs. Visų pirma telefonas turi turėti užrakintą ekraną – kitaip funkcija neveiks. Dėl to klientai bus ramūs, kad pinigais niekas nepasinaudos net praradus telefoną arba išmanųjį laikrodį. Skaitmeninei kortelei yra priskiriamas unikalus konkrečiam įrenginiui sugeneruotas numeris, kuris naudojamas atsiskaitant, tad fizinės kortelės numeris prekybininkui nėra perduodamas.

„Norėdami pradėti naudotis „Google Pay“ užtruksite vos kelias minutes. Šis atsiskaitymo būdas labai paprastas, leidžia nesinešioti piniginės, todėl pastaruoju metu labai sparčiai populiarėja. Mokant parduotuvėje pakaks atrakinti savo įrenginį ir pridėti jį prie kortelių skaitytuvo. Dabar praktiškai visas kasdien reikalingas finansines paslaugas naudodamiesi programėle ir mobiliaisiais atsiskaitymais Šiaulių banko klientai galės gauti žymiai greičiau ir paprasčiau“, - teigia A. Kamarauskas.

Kartu su „Google Pay“ atnaujinimu, Šiaulių banko klientai nuo šiol išmaniojoje programėlėje taip pat galės pasitikrinti ir patogiai nukopijuoti savo turimos banko kortelės duomenis. Tai itin patogu atsiskaitant internetu, kai pardavėjas prašo suvesti kortelės numerį, galiojimo datą, taip pat CVC/CVC2 kodus. Programėlėje matant šią informaciją nereikia kortelės ieškoti piniginėje.

Prieš dvejus metus Šiaulių bankas atnaujino savo skaitmeninius kanalus - interneto banką ir mobiliąją programėlę, kuriais paprasta ir patogu naudotis tiek telefone, tiek kompiuteryje. Dizainas buvo pritaikytas taip, kad būtų galima lengvai rasti visą reikalingą informaciją. Vos prisijungę klientai gali matyti informaciją apie sąskaitas, paprastai ir greitai atlikti mokėjimus.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

2 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas