„Anonymous“ superka rusų tankus: už kiekvieną tanką siūlo „Bitcoin“ valiutos

„Anonymous“ superka rusų tankus: už kiekvieną tanką siūlo „Bitcoin“ valiutos

BitNaujienos.lt

, atnaujinta 2022-03-03, 09:54

Dienraštis „Metro“ praneša, jog visame pasaulyje žinoma programišių organizacija „Anonymous“ pasiūlė rusų kariams „Bitcoin“ užmokestį, jeigu šie atiduos savo tankus. Organizacija žada mokėti daugiau nei 45,000€ vertės „Bitcoin“ už kiekvieną tanką.

Ukraina stengiasi Rusijos invaziją sustabdyti ne vien ginklais ir tiesioginėmis kovomis, tačiau ir kovodami skaitmeniniame pasaulyje. Prieš kelias dienas Ukrainos vicepremjeras Mykhailo Fedorov pranešė, kad Ukrainos vyriausybė įkurs IT specialistų armiją.

„Mums reikia skaitmeninių talentų. Užduočių bus visiems. Mes tęsiame kovą kibernetiniame fronte,“ socialiniame tinkle „Twitter“ rašė jis.

Pasaulinė hakerių grupuotė „Anonymous“ taip pat atliko keletą kibernetinių atakų, nukreiptų prieš Rusiją. Vos per porą dienų daugiau nei 300 Rusijos taikinių patyrė virš 9 milijonų eurų žalos. Pranešama, jog norėdami dar labiau susilpninti Rusijos kariuomenės galią, „Anonymous“ tankų įguloms pasiūlė daugiau nei 45,000€ vertės „Bitcoin“ už kiekvieną karinę transporto priemonę. Norintys karinę techniką išmainyti į kriptovaliutas, turės pamojuoti balta vėliava ir pasakyti slaptažodį „milijonas“, kad grupuotė galėtų juos atpažinti.

Vasario pabaigoje „Anonymous“ paskelbė karą Rusijos prezidentui Vladimir Putin. Grupuotė perspėjo, kad Rusijos lyderis susidurs su didelio masto kibernetinėmis atakomis iš viso pasaulio, jeigu nebus sustabdyta Ukrainos invazija.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Įdomu

Kaip su karines tech logistika? Spėju vyriausybes kurios stovi uz veido anonymous yra kituose valstybėse? Kaip zinia toki ginklą gabenant per siena lauktu ilgi metai kalėjime 😎

Bon

Nepateisinu tokiu hakeriu grupiu. As jei buciau vadovas tokius, vietoje likviduociau. Kiek jie zmoniu jau apvoge, kiek eibiu prikrete. Ir nereikia cia vaidint patriotu

Dzukas

Tu debilas rusofobas.eik nulaizyk putkai kiaušukus

Cha Cha

Rusofobas yra tas kas bijo ruso. Kaip homfobas tipo bijo gejo. Fobija yra kazkieno baime 😁 prisigaudai žodžių ir nebezinau kur juos naudoti smegenu tam nera 😄

Guest

O rusaija nuo ryto giriasi kad jau Anonymous patvarke ! 🤣🤣🤣🤣🤔🤔

Guest

Gaidy uzsikisk

Thomas

Ukraina turtinga savo istekliais ò ginkluotes nulis nebuvo visiskai pasiruose galvojo kad nepuls,kalakutas irgi galvojo...

Civiliu gaila .Ukrainos valdzia issvaiste pinigus kai gaudavo uz parduotus isteklius.

Vycka

Ir dar jeigu ne vakaru salys remtu ginklais ir grynais 900 000000 issiusta tai ukrainieciai jau butu pralose

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas