Hakerių informacija atskleidžia šokiruojančias detales: rusai karą buvo suplanavę dar sausio mėnesį

Hakerių informacija atskleidžia šokiruojančias detales: rusai karą buvo suplanavę dar sausio mėnesį

Arnas Balčiūnas

, atnaujinta 2022-03-02, 21:23

Rusijos pradėtas karas Ukrainoje tęsiasi jau savaitę. Tai kas turėjo būti žaibiška kelių dienų „speciali operacija“, trunka gerokai ilgiau nei tikėjosi Kremlius su Vladimiru Putinu priešakyje.

Kova jau kuris laikas vyksta ne tik Ukrainos teritorijoje, tačiau ir internetinėje erdvėje. Į kovą jungiasi ne tik daugelis internautų, kurie įvairiausiais būdais siekia nušviesti rusus apie tai kas vyksta, tačiau ir anoniminės programišių bendruomenės.

22400784_0

Itin aktyviai kovoje dalyvauja ir „Anonymous“ programišiai, kurie pasidalino dokumentus, atskleidžiančius šokiruojančią informaciją. Viešoje erdvėje pasirodę duomenys - Rusijos Federacijos Juodosios jūros laivyno 810-osios atskirosios brigados bataliono taktinės grupės padalinių planai ir dokumentai. Šie dokumentai buvo pasirašyti dar sausio 18 dieną.

22400784_3

Negana to, rusai planavo, jog Ukrainą užgrobti pavyks nuo vasario 20 iki kovo 6 dienos. Kaip dabar jau žinome, šis planas vykdyti pradėtas kiek vėliau – vasario 24 dieną. Jau tampa akivaizdu, kad galutinio tikslo V.Putino armijai laiku pasiekti taip pat nepavyks, nes tam liko vos keletas dienų.

22400784_1

Viešoje erdvėje pasirodę dokumentai sudaryti iš darbinio žemėlapio, užduoties aprašymo, šauktinių lentelės, o taip pat ir kontrolinių signalų bei slaptos kontrolinės lentelės. Juose galima pamatyti ir personalo sąrašus.

Informacijos šaltinis: https://liveuamap.com/en/2022/...

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas