Internetas

„Ignitis“ siunčia svarbų priminimą savo klientams: jau dabar laikas galvoti apie plano pratęsimą, pateikia svarbiausius atsakymus

Esate užfiksavę elektros tiekimo kainą iki gruodžio mėnesio? Tuomet, jau dabar laikas pradėti galvoti apie plano pratęsimą.

„Ignitis“ siunčia svarbų priminimą savo klientams: jau dabar laikas galvoti apie plano pratęsimą, pateikia svarbiausius atsakymus

Suprantame, kad ši tema gali atrodyti nelengva, nes ją lydi klausimai, ką, kada ir kaip pasirinkti. Atsakome į dažniausiai kylančius klausimus, kad būtų paprasta priimti jums naudingą sprendimą.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Kas yra elektros tiekimo kainos fiksavimas?

Elektros tiekimo kainos fiksavimas – patikimas būdas užsitikrinti stabilią kainą pasirinktą laikotarpį. Taip apsisaugoma nuo galimo kainos augimo. Jūsų plane užfiksuotos kainos laikotarpiui artėjant prie pabaigos planas gali būti pratęstas užfiksuojant tuo metu siūlomą kainą naujam laikotarpiui. Elektros tiekimo kainos dydis priklauso nuo to, kokiu metu bei kokiam laikotarpiui ji fiksuojama.

Ką pasirinkti pratęsiant planą?

Suprantame, kad gruodžio mėnuo paprastai būna kupinas įvairiausių reikalų ir tuo metu labiau norisi atsidėti šventiniam šurmuliui, o ne analizuoti elektros planus. Dėl to pasirūpinome galimybe elektros planą pratęsti iš anksto.

Iš anksto pratęsiant planą užfiksuota elektros tiekimo kaina bus taikoma nuo kitų metų pradžios – tik tada, kai jau bus pasibaigęs esamos kainos fiksavimo terminas. Tai patikimas būdas pasirinkti šiuo metu geriausią „Ignitis“ siūlomą fiksuotą elektros tiekimo kainą. Taip išvengsite galimo kainos augimo, kuris įprastai stebimas artėjant žiemai.

Primename, kad nepriklausomo tiekimo sutartis su „Ignitis“ yra neterminuota. Todėl norint pratęsti elektros tiekimo planą arba jį pakeisti, jums nereikia nutraukti sutarties.

Kaip pratęsti planą?

Paprasčiausia planą pratęsti savitarnoje e.ignitis.lt. Užtruksite vos 2 minutes! Parengėme aiškią instrukciją, kaip pratęsti planą savitarnoje.

Jei neturite galimybių naudotis savitarna, planą pratęsti galite paskambinę telefonu +37061121802 arba atvykę į klientų aptarnavimo centrą.

Priimti sprendimą patiems – verta!

Elektros tiekimo kainos fiksavimo terminui artėjant prie pabaigos, klientams parengiame pasiūlymus pratęsti planą su tuo metu siūloma elektros tiekimo kaina. Nepratęsus plano ir/ar nepasirinkus kito plano, ir toliau užtikriname nepriklausomą elektros tiekimą, automatiškai pratęsdami fiksuotos kainos planą tokiam pačiam laikotarpiui su tuo metu siūloma kaina.

Jeigu tuo metu neturime tokio pačio kainos fiksavimo termino, parenkame iš siūlomų tokį terminą, kuris artimiausias jūsų turėtam.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

2 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Petras

Sveiki, gal būsiu neįdomus, bet nauji jūsų pasiūlymai iš kosmoso keturiais centais didesnį negu naudojausi visą sutarties laiką.Kas atsitiko kodėl nepratesti buvusiomis kainomis.Aciu lauksiu
komentaro.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas