Lietuvos paštas siunčia perspėjimą: dėl gausaus sniego gali sutrikti paslaugų teikimas

Lietuvos paštas siunčia perspėjimą: dėl gausaus sniego gali sutrikti paslaugų teikimas

Pranešimas spaudai

Dėl besitęsiančio snygio, vietomis pustymo ir pūgos, visoje Lietuvoje eismo sąlygos yra sudėtingos, kai kurie keliai nepravažiuojami. Dalis laiškininkų bei kurjerių pas gyventojus vyksta automobiliais, todėl Lietuvos paštas perspėja gyventojus – korespondencija, laiškai bei siuntos gali pasiekti vėliau. Šiuo metu mokamos ir išmokos, jos irgi gali būti pristatytos vėliau. Situacija sudėtingiausia yra regionuose.

LPEXPRESSpatomatai2

Automobilius vairuojančių laiškininkų bei kurjerių darbas priklauso nuo daugelio aplinkybių, tačiau žiemos metu oro sąlygos yra viena esminių – prastos eismo sąlygos tiesiogiai liečia jų darbą. Pirmiausia valomi valstybinės reikšmės keliai, paskui kiti, tad problema aktualiausia regionų gyventojams, kur eismo sąlygos yra sudėtingiausios. Yra tokių apylinkių, kurių keliai visai nepravažiuojami.

Lietuvos paštas atsiprašome klientų už galimus nepatogumus. Laiškininkai bei kurjeriai stengiasi saugiai ir kaip įmanoma greičiau pasiekti kiekvieną gavėją.

LP-EXPRESS-pastomatas

Pirminiais duomenimis su sunkumais susiduria Ignalinos, Visagino, Zarasų, Molėtų, Alytaus, Vilkaviškio, Varėnos, Trakų, Vilniaus ir Telšių apylinkes aptarnaujantys laiškininkai bei kurjeriai, tačiau sutrikimai galimi visoje Lietuvoje.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas