Naujam sezonui ruošiasi ir logistikos sektorius: „Omniva“ pradeda samdos kompaniją ir ieško gausybės naujų darbuotojų

Pranešimas spaudai

2023-09-25, 08:50

0 komentarų

Logistikos sektorius pradeda ruoštis intensyviam kalėdiniam laikotarpiui. „Omniva LT“ pradėjo samdos kampaniją ir skelbia, kad sezoniniam darbui iš viso šiuo metu įvairiuose šalies miestuose yra ieškoma daugiau nei 160 darbuotojų.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Naujam sezonui ruošiasi ir logistikos sektorius: „Omniva“ pradeda samdos kompaniją ir ieško gausybės naujų darbuotojų

Didžiausias dėmesys skiriamas kurjeriams, siuntų skirstytojams ir klientų aptarnavimo specialistams.

„Sezoninį darbą įprasta sieti su vasara, tačiau mūsų versle pats darbų įkarštis fiksuojamas metų pabaigoje, ruošiantis Kalėdoms. Būtent todėl jau rudenį pradedame aktyvią darbuotojų paiešką į kurjerių, siuntų skirstytojų ir klientų aptarnavimo specialistų pozicijas. Augant siuntų srautams, klientų konsultacijų poreikiui, natūraliai auga ir šias funkcijas užtikrinančių padalinių komandos“, – teigė Mėta Šiaučiulienė, „Omniva LT“ personalo partnerė.

Kurjerių komandos stiprinamos Vilniuje, Kaune, Šiauliuose bei Panevėžyje, siuntų skirstymo komandos – Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje. Gyvenantys Kaune ar aplinkiniuose miestuose kviečiami papildyti bendrovės klientų aptarnavimo specialistų gretas.

Galimybė darbuotojams iš regionų

Kaip nurodo M. Šiaučiulienė, nors darbuotojų ieškoma didžiuosiuose miestuose įsikūrusiuose padaliniuose, galimybės įsidarbinti siūlomos ir aplinkinių miestų gyventojams.

„Stengiamės į komandą surinkti motyvuotus darbuotojus, todėl sudarome sąlygas prisijungti ir regionų gyventojams. Pavyzdžiui, kadangi dirbti nuotoliu siuntų skirstymo centro darbuotojams negalima, pasirūpiname jų tarpmiestiniu pervežimu į ir iš darbovietės. Į Vilniaus bei Kauno logistikos centrus organizuojame transportą iš Šalčininkų ar Kaišiadorių ir taip padengiame darbuotojams kelionės į darbą išlaidas“, – sakė Mėta Šiaučiulienė.

„Omniva LT“ personalo partnerė pasakoja, kad sezoninė samda yra puiki galimybė išbandyti profesiją. Norintiems tęsti karjerą, o tokių kasmet vis daugėja, įmonė stengiasi sudaryti sąlygas likti. Kaip rodo kas ketvirtį atliekami darbuotojų pasitenkinimo tyrimai, atmosfera komandose vertinama puikiai, kaip ir glaudus ryšys, užsimezgęs su tiesioginiu vadovu, o tai yra vienas lemiančių faktorių darbuotojo apsisprendimui likti.

Bendrovė „Omniva LT“ valdo didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje, kurį sudaro 420 paštomatų su daugiau nei 55 tūkst. siuntų skyrelių. Bendrovė sukūrė pirmąją lietuvišką išorinę prekių grąžinimo paslaugą. „Omniva LT“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Omniva“, kurią valdo Estijos paštas – AB „Eesti Post“.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas