Internetas

Naujoje „Tele2 Verslui“ reklamoje atrasite ir save: šmaikščiai žvelgiama į įsisenėjusius verslo stereotipus

Startavo nauja mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ įvaizdžio kampanija verslui, kurios ašis – stereotipai.

Naujoje „Tele2 Verslui“ reklamoje atrasite ir save: šmaikščiai žvelgiama į įsisenėjusius verslo stereotipus

Startavo nauja mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ įvaizdžio kampanija verslui, kurios ašis – stereotipai.

Naujuose reklaminiuose klipuose šmaikščiai pateikiamos šabloniškos situacijos iš verslo kasdienybės ir akcentuojama operatoriaus užtikrinama laisvė rinktis tai, kas atrodo tinkamiausia pačiam verslui. Verslo klientai geriausiai žino, ko jiems iš tiesų reikia, tad „Tele2“ pritaiko pasiūlymus pagal jų poreikius.

„Mūsų pagrindinis tikslas – daryti kitaip, nei įprasta rinkoje. Daug dėmesio skiriame savo klientų pažinimui, jų poreikių išsiaiškinimui, esame tas partneris, kuris girdi ir pasiūlo tai, ko labiausiai reikia verslo klientams“, – sakė Agnietė Žilinskaitė, „Tele2“ prekių ženklo vadovė.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Lankstūs pasiūlymai verslui

Naujoje operatoriaus reklamoje šmaikščiai perteikiami įsišakniję verslo stereotipai: vaikams atrodo, kad jie yra vadovai ir versle viskas itin paprasta, o draugai mano, jog jiems visada priklauso nuolaida, lyg tai būtų nerašyta taisyklė. Reklaminiame klipe parodomas ir klientų įsitikinimas, kad nėra blogo laiko skambinti, net ir per svarbiausias gyvenimo šventes.

Nors taip žmonės dažniausiai įsivaizduoja verslo kasdienybę, geriausiai apie ją išmano pats verslas. Dėl šios priežasties „Tele2“ siūlo lanksčius pasiūlymus – verslo klientai gali rinktis jiems tinkamiausią išmanųjį pokalbių ir kitų paslaugų planą ir pirmais sutarties metais naudotis neribotais GB. Pasiūlymas galios pasirašius 24 mėn. sutartį.

A. Žilinskaitė teigia, kad apie tai, kas yra puikiai suprantama ir atpažįstama versle, norisi kalbėti šmaikščiai. Reklamoje pasitelktas humoras leidžia būti arčiau kliento ir perteikti itin gerai pažįstamas situacijas.

Augantis verslo klientų segmentas

Remiantis Ryšių Reguliavimo tarnybos (RRT) ataskaitos duomenimis, „Tele2" verslo klientų skaičius užtikrintai auga, o lyginant su pernai antruoju ketvirčiu padidėjo net 12 proc. Anot A. Žilinskaitės, augantį verslo klientų skaičių lemia didelis dėmesys klientams, siekis juos išgirsti, suprasti bei išsiaiškinus pagrindinius poreikius, pateikti jiems geriausią pasiūlymą.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas