„Omniva LT“ tinklo plėtra: Kalėdas pasitiks su 505 paštomatais Lietuvoje

Didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje valdanti „Omniva LT“ pradėjo intensyvią tinklo plėtrą. Nuo šių metų pradžios bendrovė šalyje jau įrengė 10 naujų paštomatų, tačiau planuose dar 75, ir metus planuojama užbaigti skaičiuojant iš viso 505 paštomatus.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Omniva LT“ tinklo plėtra: Kalėdas pasitiks su 505 paštomatais Lietuvoje

Taip pat naujais skyreliais yra praplėsti 90 esamų paštomatų, o iki šių metų pabaigos bendras visų paštomatų skyrelių skaičius pasieks 65 tūkst. ribą. Plėtra palies ir 10 naujų šalies vietovių.

Lietuvoje perkops 500 paštomatų ribą

Šiuo metu bendrovė „Omniva“ valdo didesnį nei 1100 paštomatų tinklą Baltijos šalyse. Didžiausia plėtra vyksta Lietuvoje, čia į paštomatų tinklą bendrovė šiemet investuoja apie 2,2 mln. eurų. Kaip teigia „Omniva“ valdybos narys ir vykdomasis direktorius Kastytis Valantinas, bendrovė laikosi nuoseklios augimo strategijos.

„Lietuvoje paštomatų tinklą ir pernai, ir šiemet planuojame praplėsti 20 proc., o didžiąsias metų šventes pasitiksime perkopę svarbią 500 paštomatų ribą. Tuo metu visose Baltijos šalyse mūsų įmonių grupė metus baigs valdydama daugiau nei 1200 paštomatų, kuriuose bus 162 tūkst. skyrelių. Kasmetine plėtra ir toliau siekiame būti arčiau savo klientų ir dar labiau palengvinti bei pagreitinti kiekvienos siuntos kelionę. Šį siekį įgyvendiname įrengdami paštomatus ir tuose miesteliuose ar gyvenvietėse, kur jų iki šiol nebuvo“, – sako Kastytis Valantinas, „Omniva“ vykdomasis direktorius.

Rekordiniai siuntų kiekiai

Remiantis 2023 m. II ketv. RRT ataskaita, 58 proc. pašto siuntinių šalyje atsiimta savitarnos terminaluose, o didžiausia dalis – 44,2 proc. tokių siuntų – pasiimta būtent iš „Omniva LT“ paštomatų. Pasak K. Valantino, tai rodo klientų poreikius atitinkančią, patogumą ir lankstumą užtikrinančią paslaugą, kurios poreikis tik augs. Tą tvirtina ir augantys siuntų srautai.

„Šių metų spalį jau skaičiuojame 10 mln. Lietuvoje pristatytų siuntų, nors didysis siuntų bumas dar tik laukia lapkričio ir gruodžio mėnesiais. Todėl siekdami pasiruošti intensyviausiam metų periodui, tiek naujų paštomatų statybas, tiek senųjų papildymą naujais skyreliais planuojame užbaigti iki gruodžio pirmos savaitės“, – planais dalinasi Kastytis Valantinas.

Ateina į naujas vietoves

Pasak K. Valantino, ne visa plėtra grįsta ypatingai griežtu verslo planu. Kai kuriuos sprendimus lemia ir užmegzti ryšiai su vietos bendruomene.

„Šiemet pastatysime pirmąjį savo paštomatą prie seniūnijos pastato – Šilalės rajone, Kaltinėnuose. Nors vietos bendruomenė nedidelė, tačiau aktyvi ir išreiškė didelį norą naudotis mūsų paslaugomis. Bendradarbiaudami su seniūnu nusprendėme palengvinti gyventojų kasdienybę, tad iki lapkričio pabaigos čia pastatysime paštomatą ir sutrumpinsime klientų kelionę atsiimti siuntų. Šiuo metu jų artimiausias paštomatas yra Šilalėje, daugiau nei už 20 kilometrų“, – paskoja „Omniva“ vykdomasis direktorius Kastytis Valantinas.

Be Kaltinėnų, plėtra palies dar 9 vietoves. Pirmieji „Omniva LT“ paštomatai bus pastatyti: Ramygaloje, Veisiejuose, Gelgaudiškyje, Juodšiliuose, Salantuose, Varniuose, Žagarėje, Linkuvoje ir Purmaliuose.

Bendrovė „Omniva LT“ valdo didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje, kurį šiuo metu sudaro 430 paštomatų su daugiau nei 58 tūkst. siuntų skyrelių. Bendrovė sukūrė pirmąją lietuvišką išorinę prekių grąžinimo paslaugą. „Omniva LT“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Omniva“, kurią valdo Estijos paštas – AB „Eesti Post“.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas