Paaiškėjo populiariausias praėjusių metų emoji: žmonių įpročiai nesikeičia jau trečius metus iš eilės, ar dažnai jį naudojate jūs?

Paaiškėjo populiariausias praėjusių metų emoji: žmonių įpročiai nesikeičia jau trečius metus iš eilės, ar dažnai jį naudojate jūs?

Pranešimas spaudai

Net 9 iš 10 žmonių kasdien naudoja emociukus (angl. emoji), rodo tarptautiniai tyrimai. Kuris emociukas 2021 m. internete buvo populiariausias, o kuris išrinktas geriausiai atspindinčiu praėjusius metus, pranešime žiniasklaidai pasakoja „Bitės Profai“.

„Internete pernai populiariausias buvo besijuokiantis su džiaugsmo ašaromis emociukas 😂. Organizacija „Unicode Consortium“, sukūrusi pasaulinį emociukų kodavimo standartą, kasmet pateikia jų naudojimo statistiką, kuri puikiai atspindi ir visuomenės nuotaikas internete 2021 m.,“ – pasakoja „Bitės Profė“ Lina Štrafėlaitė.

Koks emociukas 2021 m. buvo populiariausias?

Juokas su džiaugsmo ašaromis😂 internete populiariausias jau trečius metus iš eilės. Nors jauniausioji Z karta (18 – 24 m. amžiaus) internete šį emociuką ir pasmerkė kaip „išėjusį iš mados“, besijuokiantis veidelis išlieka populiariausias, o tai rodo, kad emociukus plačiai naudoja skirtingo amžiaus grupės.

populiariausias-2021-metu-emociukas


Toliau sąraše rikiuojasi širdelė ❤️, intensyvus juokas 🤣, į viršų iškeltas nykštys 👍, Garsiai verkiantis veidelis 😭.

„Intensyviaus juoko emociukas atspindi anksčiau naudotą anglišką trumpinį ROFL (ang. Rolling on the floor laughing), kuris reiškia, kad žmogus juokiasi taip stipriai, kad parkrenta ant grindų. O garsiai verkiantis emociukas nebūtinai simbolizuoja liūdnus jausmus. Priklausomai nuo konteksto jis gali būti naudojamas ir labai intensyvioms teigiamoms emocijoms išreikšti, pvz., džiaugsmui,“ – pasakoja L. Štrafėlaitė.

Kuris emociukas geriausiai atspindi 2021 m.?

Švirkštą vaizduojantis emociukas 💉 išrinktas kaip geriausiai 2021 m. atspindintis – jis aktyviau pradėtas naudoti visame pasaulyje prasidėjus masinei vakcinacijai. Tuo tarpu emociukai susiję su kelionėmis pernai buvo naudojami itin vangiai.

„2021 m. populiariausiųjų emociukų sąraše rikiuojasi pozityvius jausmus simbolizuojantys emociukai. Laikotarpiu, kai visame pasaulyje žmonės susidūrė su įvairiais iššūkiais, internete žmonės visiems suprantama kalba stengėsi vieni kitus palaikyti ir pakelti nuotaiką,“ – pasakoja išmaniųjų įrenginių ekspertė.

Ar dažnai naudojate besijuokiantį su džiaugsmo ašaromis emoji?

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: emoji
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas