„Telegram“ pasiekė didelis atnaujinimas: patobulinta paieška ir išplėstos grupių bei kanalų galimybės

Susirašinėjimų platforma „Telegram“ savo vartotojams turi puikių naujienų. Jau daugiau nei septynis metus gyvuojanti programėlė neseniai savo vartotojams pateikė atnaujinimą, kurio dėka galima išbandyti ne vieną naują funkciją.

Naujoji „Telegram“ versija nuo šiol pasiūlės gerokai patogesnę paiešką, komentarų skiltis kanalams, anoniminių administratorių galimybę ir dar keletą kitų pakeitimų. Kviečiame trumpai apžvelgti kas naujo ir kokia to nauda vartotojui.

Viena didžiausių naujovių – paieškos filtrai. Nuo šiol atliekant paiešką Jūs gausite rezultatus, kurie bus suskirstyti į šešias skirtingas kategorijas – pokalbiai, media, nuorodos, failai, vaizdo įrašai ir vaizdo žinutės. Tai leis greičiau rasti reikiamą informaciją. Dar vienas svarbus pasikeitimas – komentarų galimybė kanaluose.

Jeigu anksčiau „Telegram“ grupėse ar kanaluose nebuvo galimybės pakomentuoti paskelbto įrašo, tai dabar visa tai tapo istorija. Jūs galėsite atsakyti į pateiktą įrašą, naudojant balso žinutes, pridedant GIF paveikslėlį ar tiesiog paprastą tekstą. Programėlės kūrėjai pažymi ir tai, jog grupės administracija taip pat turės galimybę moderuoti tokius komentarus.

„Telegram“ su naujuoju atnaujinimu pateikia ir galimybių, kurios bus pasiekiamos tik „Android“ telefonuose. Nuo šiol atliekant tam tikrą veiksmą, pavyzdžiui, ištrinant žinutę, išsaugant atsiųstą failą ar pan., Jūs išvysite animuotą paveiksliuką. Dar viena naujovė – galimybė iš arčiau peržiūrėti vartotojo profilio nuotrauką.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas