Jei naudojatės socialiniais tinklais, tikriausiai jau ne kartą matėte vos tik prieš metus startavusios „Temu“ internetinės parduotuvės reklamas. Daugumą nuo infliacijos pavargusių vakariečių ši parduotuvė traukia dėl didžiulės prekių įvairovės ir itin mažų kainų.
Gaukite net 100 eurų kuponų rinkinį ir pasinaudokite milžiniškomis „Temu“ nuolaidomis – spauskite čia dabar!
Per metus „Temu“ spėjo tapti dažniausiai atsisiunčiama apsipirkinėjimo programėle visame pasaulyje. ESET pranešime žiniasklaidai keliamas klausimas, ar ši internetinė parduotuvė yra saugi. Šiuo metu „Better Business Bureau (BBB)“ svetainėje „Temu“ lankytojų vertinimas yra tik 2,5 balo iš 5, o „Trustpilot“ net trečdalis apžvalgų yra įvertinta viena žvaigždute.
Naudotojai dažnai kritikuoja „Temu“ dėl į elektroninio pašto dėžutę atkeliaujančio šlamšto, skundžiasi, kad sunku atgauti pinigus už netikusias prekes, o jos yra žemos kokybės arba apskritai nepasiekia užsakovo. Be to, JAV vyriausybės agentūra „Temu“ ir kitai Kinijos mažmeninei įmonei „Shein“ pareiškė kaltinimus dėl netinkamos duomenų tvarkymo politikos.
Į tokius pranešimus sureagavo ir „Temu“ atstovai, o jų Telefonai.eu portalui atsiųstame komentare teigiama, jog platformoje yra teikiama pirmenybė privatumo apsaugai ir duomenų tvarkymo praktikos skaidrumo užtikrinimui.
„Mūsų duomenų rinkimo tikslas yra aiškus ir vienintelis: teikti ir nuolat tobulinti savo produktus ir paslaugas naudotojams, laikantis bendros pramonės praktikos. „Temu“ renka informaciją tik tam, kad galėtų teikti ir tobulinti savo e. prekybos paslaugas naudotojams“, - teigiama bendrovės atsiųstame pranešime.
Milžiniško populiarumo sulaukusios platformos pranešime teigiama, jog „Temu“ prioritetas yra pelnyti ir išlaikyti naudotojų pasitikėjimą.
„Norime užtikrinti, kad mūsų naudotojai ir toliau galėtų saugiai ir patogiai apsipirkti „Temu“ platformoje. Esame įsipareigoję įgyvendinti geriausią pramonės praktiką, kad padidintume savo platformos ir klientų saugumą. 2023 metų lapkritį įdiegėme dviejų veiksnių autentifikavimą (2FA) ir pradėjome „HackerOne“ klaidų atlyginimo programą, kuri padės užtikrinti, kad naudotojai ir toliau galėtų saugiai apsipirkinėti“, - pažymima „Temu“ pranešime.
„Temu“ atstovai taip pat pažymi, jog duomenų tvarkymo praktika nesiskiria nuo kitų panašių programėlių, tokių kaip „Amazon“ ar „Etsy“. Negana to, atkreipiamas dėmesys ir į tai, jog „Temu“ renka mažiau naudotojų duomenų nei kitos programėlės, taip pat neprašo sisteminių leidimų, kad galėtų naudotis tokiomis funkcijomis kaip kontaktai, buvimo vieta ir pan.
Verta pastebėti ir tai, jog „Temu“ galima atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“ parduotuvių, kur yra taikomos griežtos priemonės, kad užtikrintų programėlės vientisumą ir naudotojų saugumą. Daugiau informacijos apie šią elektroninę prekybos platformą galite rasti kitame mūsų tekste, kurį peržiūrėti galėsite paspaudę čia.