Temu

„Temu“ šiuo metu yra valdoma „PDD Holdings“ prekybos grupės, kurios pagrindinė būstinė yra Dubline, Airijoje. Šis koncernas valdo ne tik „Temu“, bet ir dukterinę bendrovę „Pinduoduo“. Paspaudę čia bei užsiregistravus šioje internetinėje parduotuvėje bei parsisiuntus jos programėlę – jūs gausite 100 eurų vertės nuolaidų kuponų rinkinį, o taip pat ir 30 proc. nuolaidą pirmam savo užsakymui. Viskas, ką jums reikia padaryti – užsiregistruoti ir parsisiųsti programėlę paspaudus šią nuorodą.

Temu atsiliepimai ir nuolaidų kodai

Kaip jau minėjome, dabar turime ir specialų pasiūlymą jums. Paspaudę čia bei užsiregistravus šioje internetinėje parduotuvėje bei parsisiuntus jos programėlę – jūs gausite 100 eurų vertės nuolaidų kuponų rinkinį, o taip pat ir 30 proc. nuolaidą pirmam savo užsakymui. Viskas, ką jums reikia padaryti – užsiregistruoti ir parsisiųsti programėlę paspaudus šią nuorodą.

Tiesa, šis pasiūlymas galioja tik tiems, kurie dar nėra užsiregistravę „Temu“ platformoje ir iki šiol neturėjo parsisiuntę programėlės. O dabar pažvelkime ir į pačią parduotuvę.

Ką apie Temu sako kiti?

Sunku būtų nesutikti, jog internetinės parduotuvės atsiliepimai – labai svarbus aspektas, apsisprendžiant ar verta pirkti ar ne. Žvelgiant į „Trustpilot“ reitingą, „Temu“ turi 3,3 žvaigždutės įvertinimą iš 5. Šią parduotuvę įvertino daugiau nei 11,5 tūkst. žmonių.

Nors „Temu“ įvertinimas vidutiniškas, tačiau jis netgi yra geresnis nei „Aliexpress“. Šios platformos vertinimas siekia tik 2,5 žvaigždutės. Tiesa, šią internetinę parduotuvę yra įvertinę daugiau nei 140 tūkst. internautų. Ir nors reitingai skiriasi, tačiau šias parduotuves veikiausiai reikėtų statyti į vieną eilę – perkant iš tokio dydžio platformų gali įvykti įvairių nesklandumų.

Nesunku pastebėti, jog „Temu“ parduodami produktai yra neįtikėtinai pigūs, kas veikiausiai ir lėmė tokį didžiulį šios platformos populiarumą per itin trumpą laikotarpį. Čia jūs galite nusipirkti akinius nuo saulės už 2 eurus, vėrinius už eurą, o tamsoje šviečiančius antkaklius gyvūnams galima rasti ir už tris eurus. Tiesą sakant, viską, ką tik galite sugalvoti, tikriausiai rasite „Temu“ už mažiau nei 30 eurų.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas