Savaitės apklausa: ar dažnai apsiperkate internetinėse parduotuvėse, tokiose kaip „Temu“ ar „Aliexpress“?

Šiais laikais internete gali rasti pačių įvairiausių dalykų. Daugelis mūsų internetu perką ne tik maisto produktus, bet ir elektroniką. Niekam ne paslaptis, jog kiniškos parduotuvės dažnai siūlo žemesnę kainą nei Lietuvos pardavėjai.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Savaitės apklausa: ar dažnai apsiperkate internetinėse parduotuvėse, tokiose kaip „Temu“ ar „Aliexpress“?

Daugelis lietuvių jau seniai pamėgo apsipirkti kiniškose internetinėse parduotuvėse. „Aliexpress“ yra turbūt populiariausia tokia platforma, o dar visai neseniai į šią rinką įsiveržė ir dar viena Kinijos kompanija, kuri pasauliui pasiūlė „Temu“.

Šios dvi platformos yra populiarios ne tik Lietuvoje, bet ir daugelį kitų šalių. Tačiau kaip dažnai joje apsiperka lietuviai? Šią savaitę kviečiame balsuoti apklausoje, o klausimas labai paprastas – kaip ar dažnai apsiperkate internetinėse parduotuvėse, tokiose kaip „Temu“ ar „Aliexpress“?

Savo balsą galite atiduoti žemiau pateiktoje apklausoje, o plačiau pakomentuoti savo apsipirkimo įpročius galite žemiau esančioje komentarų skiltyje. Pasidalinkite ne tik savo pirkimo įpročiais, bet ir patirtimi – kaip dažnai perkate, ką perkate, ar esate patenkinti pristatymo terminais ir pan.

„Temu“ įsiveržė tarsi viesulas

Jei naudojatės socialiniais tinklais, tikriausiai jau ne kartą matėte vos tik prieš metus startavusios „Temu“ internetinės parduotuvės reklamas. Daugumą nuo infliacijos pavargusių vakariečių ši parduotuvė traukia dėl didžiulės prekių įvairovės ir itin mažų kainų.

Daugeliui ramybės neduoda tai, jog „Temu“ siūlomos prekės kainuoja labai mažai, kas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti kaip apgavystė. Tačiau daugelis produktų šioje platformoje yra tikri, o „Temu“ žada, kad daugelis jų iki jūsų namų atkeliaus vos per 10 dienų.

Dabar turime ir specialų pasiūlymą jums. Paspaudę čia bei užsiregistravus šioje internetinėje parduotuvėje bei parsisiuntus jos programėlę – jūs gausite 100 eurų vertės nuolaidų kuponų rinkinį, o taip pat ir 30 proc. nuolaidą pirmam savo užsakymui. Viskas, ką jums reikia padaryti – užsiregistruoti ir parsisiųsti programėlę paspaudus šią nuorodą.

Būtina atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja tik tiems, kurie dar nėra užsiregistravę „Temu“ platformoje ir iki šiol neturėjo parsisiuntę programėlės. Daugiau informacijos apie šią internetinę parduotuvę rasite paspaudę čia.

Neblėstantis „Aliexpress“ populiarumas ir viskas, kas svarbu

Daugelis lietuvių apsipirkinėja „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje, kur galima rasti milijonus įvairiausių prekių – nuo elementariausių smulkmenų iki kompiuterių, telefonų ar įvairių kitų prietaisų. Tačiau norint sėkmingai apsipirkti ir neturėti papildomų rūpesčių dėl prekių pristatymo – reikia žinoti keletą gudrybių, kurios padės to išvengti.

Norint sėkmingai apsipirkti „Aliexpress“ platformoje – rekomenduojame turėti savo paskyrą. Norėdami ją susikurti – spauskite čia. Tai leis užtikrinti, jog matote teisingą informaciją apie pristatymo galimybes bei kainas, o taip pat nereikės nurodyti pristatymo adreso, kiekvieną kartą apsiperkant. Žinoma, tuo pačiu galėsite išsaugoti ir kelis adresus, kas suteiks dar daugiau patogumo.

Turėdami „Aliexpress“ jūs vienoje vietoje galėsite matyti visus savo užsakymus bei kitą svarbią informaciją, taip pat galėsite nusistatyti numatytąją valiutą ar pan. Kai paskyra sukurta – laikas pradėti apsipirkimą, o čia yra keletas svarbių niuansų, apie ką plačiau skaityti galite paspaudę čia.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas