Lapkričio 11 dieną prasideda Vienišių dienos „Singles Day“ išpardavimai, o jie neaplenkia ir visiems puikiai žinomos „Temu“ internetinės parduotuvės. Visus geriausius pasiūlymus galite rasti paspaudę čia.
„Temu“ siūlo daug brangesnių technologijų produktų kopijų. Tačiau ar kada nors susimąstėte, kaip jie prilygsta brangesniems analogams? Aš tikrai taip, ypač šiuo ekonominiu laikotarpiu, todėl pateikiau užsakymą, norėdamaa viską patikrinti.
Nusipirkau tris gaminius ir savaitę juos bandžiau vietoje kai kurių kasdienių technikos priemonių - 10 eurų kainuojančias ausines vietoje 250 eurų kainuojančių „Apple AirPods Pro 2“, 70 eurų kainuojantį dulkių siurblį vietoje 550 eurų kainuojančio „Dyson V11“ dulkių siurblio ir 70 JAV dolerių kainuojantį plaukų formavimo įrankį vietoje 550 eurų kainuojančio „Dyson Airwrap“.
Tikriausiai daugiau iš „Temu“ nepirksiu, nes mano įsigytų produktų rezultatai buvo labai skirtingi. Tačiau „Temu“ turi daug konkurentų, įskaitant „Amazon“, „Shein“, „Wish“ ir „AliExpress“, kurie taip pat siūlo biudžetines alternatyvas tūkstančiams produktų, įskaitant techniką, drabužius ir virtuvės prietaisus.
Jei apsiperkate internetu, turite būti sumanūs, nepriklausomai nuo to, iš kur užsisakote. Įsitikinkite, kad perkamas dublikatas yra tikra biudžetinė alternatyva, o ne klastotė, kuri neveiks taip gerai ir gali sumažinti mažųjų įmonių kainas.
Dublikatų yra įvairiose prekyvietėse, įskaitant ir tą, kurią dažniausiai naudoju – „Amazon“. Todėl pradėsiu atsargiau teikti užsakymus šioje svetainėje. Štai keletas paprastų veiksmų, kurių galite imtis, jei taip pat stengiatės išvengti klastočių ar net padirbinių pirkimo.
Ieškokite mėlyno žymeklio „Temu“
Mano mėgstamiausias produktas iš trijų, kuriuos pirkau „Temu“ ir vėliau išbandžiau, buvo vienintelis, ant kurio dėžutės buvo aiškiai užrašytas prekės ženklas – 70 eurų vertės „Orfeld“ dulkių siurblys. Buvau taip patenkinta, kaip jis išvalė mano butą, kad pirkčiau jį dar kartą. Jei kada nors vėl pirkčiau iš „Temu“, rinkčiausi vardinius, o ne bevardžius gaminius.
Lengvas būdas nustatyti, ar prekė yra firminė, naršant po tūkstančius „Temu“ prekių, yra ieškoti produktų su mėlynu žymekliu, kuris indikuoja, kad produktas yra autorizuotas. Taigi, jei norite pabandyti pateikti užsakymą, bet esate priblokšti visų galimybių, sutelkite dėmesį į mėlynus žymėjimus – tai geras būdas sumažinti pasirinkimą.
Patikrinkite atsiliepimus
Peržiūrėkite atsiliepimus ir skeptiškai vertinkite produktą, jei jis turi daug blogų atsiliepimų. Tai rodiklis, kad gaminys greičiausiai nėra geras ir gali būti klastotė arba padirbinys.
Tačiau taip pat būkite atsargūs, jei matote atsiliepimų skiltis, kurios yra visiškai teigiamos. Jei matote tik penkių žvaigždučių apžvalgas ir spindinčius atsiliepimus, tai gana geras rodiklis, kad pačios apžvalgos gali būti suklastotos.
Man taip pat kyla įtarimų, jei apie gaminį atsiliepimų yra labai mažai arba jų iš viso nėra, o atsiliepimų skiltyje nėra klientų nuotraukų.
Skeptiškai vertinkite ilgus pristatymo terminus
Ilgas siuntimo ir pristatymo laikas taip pat yra raudona vėliava. Prekinio ženklo produktų pristatymas paprastai neturėtų užtrukti mėnesius ar net savaites. Be to, kas apskritai nori tiek ilgai laukti? Neabejoju, kad nekantraujate gauti užsakymą.
Jei sandoris atrodo pernelyg geras, kad būtų tiesa, greičiausiai taip ir yra
Kalbant apie kainas – pasitikėkite savo nuojauta. Jei sandoris atrodo pernelyg geras, kad būtų tiesa, greičiausiai taip ir yra. Galbūt sutaupysite kelis eurus, bet taip pat galite nusipirkti klastotę, kuri tiesiogiai kenkia mažajai įmonei, sukūrusiai originalų gaminį.