Internautai tuština šios parduotuvės sandėlius: milžiniško populiarumo sulaukusi platforma dabar pateikią specialų pasiūlymą, kuris leis sutaupyti krūvas pinigų!

Partnerio turinys

2024-04-06, 14:54

2 komentarai (-ų)

Jei naudojatės socialiniais tinklais, tikriausiai jau ne kartą matėte vos tik prieš metus startavusios „Temu“ internetinės parduotuvės reklamas. Daugumą nuo infliacijos pavargusių vakariečių ši parduotuvė traukia dėl didžiulės prekių įvairovės ir itin mažų kainų.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Internautai tuština šios parduotuvės sandėlius: milžiniško populiarumo sulaukusi platforma dabar pateikią specialų pasiūlymą, kuris leis sutaupyti krūvas pinigų!

„Temu“ yra Kinijos internetinės mažmeninės prekybos „Pingduoduo“ padalinys, suteikiantis pirkėjams galimybę tiesiogiai pirkti iš žinomų pigių Kinijos gamintojų. Šioje internetinėje parduotuvėje siūloma žaisti rato sukimo žaidimus ar pakviesti kitus žmones čia apsipirkti – už tai gaunama kreditų, kuriuos galima panaudoti atsiskaitant už pirkinius.

Be to, siūlomos tokios mažos kainos, kad pirkėjui žadamas apsipirkimas, tarsi jis būtų milijonierius (angl. shop like a millionaire). Dabar turime ir specialų pasiūlymą jums. Paspaudę čia bei užsiregistravus šioje internetinėje parduotuvėje bei parsisiuntus jos programėlę – jūs gausite 100 eurų vertės nuolaidų kuponų rinkinį, o taip pat ir 30 proc. nuolaidą pirmam savo užsakymui.

Viskas, ką jums reikia padaryti – užsiregistruoti ir parsisiųsti programėlę paspaudus šią nuorodą. Tiesa, šis pasiūlymas galioja tik tiems, kurie dar nėra užsiregistravę „Temu“ platformoje ir iki šiol neturėjo parsisiuntę programėlės. O dabar pažvelkime ir į pačią parduotuvę.

Temu prekės, pirkimas – ką gero čia galima rasti?

Daugeliui ramybės neduoda tai, jog „Temu“ siūlomos prekės kainuoja labai mažai, kas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti kaip apgavystė. Tačiau daugelis produktų šioje platformoje yra tikri, o „Temu“ žada, kad daugelis jų iki jūsų namų atkeliaus vos per 10 dienų.

Tiesa, vertėtų atkreipti dėmesį į tai, jog daugelis produktų nėra originalūs, nebent jie yra pažymėti specialia mėlyna varnele. Pastaroji rodo, kad parduodamas įrenginys yra originalus. Kaip bebūtų, tokiomis varnelėmis šiuo metu yra pažymėti tik du prekiniai ženklai – „Xiaomi“ ir „Lenovo“.

Prekių kokybė gali būti plačiai diskutuotinas dalykas, tačiau iš esmės ši elektroninė parduotuvė yra saugi apsipirkti, tačiau reikia nepamiršti, jog už itin žemą kainą galite sulaukti ir prastos kokybės produktų. Analogišką situaciją galima pastebėti ir „Aliexpress“ platformoje bei daugelyje kitų.

Kaip jau minėjome, prekių kokybė gali būti plačiai diskutuotinas dalykas. Internetinėje erdvėje galima rasti pačių įvairiausių atsiliepimų apie „Temu“ – nuo itin gerų iki labai prastų. Daugelyje vertinimo platformų ši elektroninė parduotuvė turi dviejų žvaigždučių įvertinimą iš penkių.

Kai kuriuose socialiniuose tinkluose galima rasti išties puikių atsiliepimų, tačiau visumoje – „Temu“ yra tarsi loterija. Prekių kokybės klausimu ši platforma nelabai kuo nusileidžia „Aliexpress“ ar „Wish“. Kartais galima sulaukti puikios prekės, o kartais – visiškai netinkamos naudoti.

Mano žmona yra pirkusi keletą prekių, tarp kurių buvo ir duonos kepyklę, ir bent jau kol kas neteko susidurti su jokiomis problemomis. Kainos ir kokybės santykis – fantastiškas, pristatymas buvo itin greitai. Bet reikėtų nepamiršti, kad tai tik pavienis atvejis ir jūsų patirtis gali būti kiek kitokia.

Paneigė dažnai pasigirstančius gandus

Naudotojai dažnai kritikuoja „Temu“ dėl į elektroninio pašto dėžutę atkeliaujančio šlamšto, skundžiasi, kad sunku atgauti pinigus už netikusias prekes, o jos yra žemos kokybės arba apskritai nepasiekia užsakovo. Be to, JAV vyriausybės agentūra „Temu“ ir kitai Kinijos mažmeninei įmonei „Shein“ pareiškė kaltinimus dėl netinkamos duomenų tvarkymo politikos.

Į tokius pranešimus sureagavo ir „Temu“ atstovai, o jų Telefonai.eu portalui atsiųstame komentare teigiama, jog platformoje yra teikiama pirmenybė privatumo apsaugai ir duomenų tvarkymo praktikos skaidrumo užtikrinimui.

„Mūsų duomenų rinkimo tikslas yra aiškus ir vienintelis: teikti ir nuolat tobulinti savo produktus ir paslaugas naudotojams, laikantis bendros pramonės praktikos. „Temu“ renka informaciją tik tam, kad galėtų teikti ir tobulinti savo e. prekybos paslaugas naudotojams“, - teigiama bendrovės atsiųstame pranešime.

Milžiniško populiarumo sulaukusios platformos pranešime teigiama, jog „Temu“ prioritetas yra pelnyti ir išlaikyti naudotojų pasitikėjimą.

„Norime užtikrinti, kad mūsų naudotojai ir toliau galėtų saugiai ir patogiai apsipirkti „Temu“ platformoje. Esame įsipareigoję įgyvendinti geriausią pramonės praktiką, kad padidintume savo platformos ir klientų saugumą. 2023 metų lapkritį įdiegėme dviejų veiksnių autentifikavimą (2FA) ir pradėjome „HackerOne“ klaidų atlyginimo programą, kuri padės užtikrinti, kad naudotojai ir toliau galėtų saugiai apsipirkinėti“, - pažymima „Temu“ pranešime.

„Temu“ atstovai taip pat pažymi, jog duomenų tvarkymo praktika nesiskiria nuo kitų panašių programėlių, tokių kaip „Amazon“ ar „Etsy“. Negana to, atkreipiamas dėmesys ir į tai, jog „Temu“ renka mažiau naudotojų duomenų nei kitos programėlės, taip pat neprašo sisteminių leidimų, kad galėtų naudotis tokiomis funkcijomis kaip kontaktai, buvimo vieta ir pan.

Temu nuolaidos kodai - sutaupykite dar daugiau

Kaip jau minėjome, dabar turime ir specialų pasiūlymą jums. Paspaudę čia bei užsiregistravus šioje internetinėje parduotuvėje bei parsisiuntus jos programėlę – jūs gausite 100 eurų vertės nuolaidų kuponų rinkinį, o taip pat ir 30 proc. nuolaidą pirmam savo užsakymui. Viskas, ką jums reikia padaryti – užsiregistruoti ir parsisiųsti programėlę paspaudus šią nuorodą.

Tiesa, šis pasiūlymas galioja tik tiems, kurie dar nėra užsiregistravę „Temu“ platformoje ir iki šiol neturėjo parsisiuntę programėlės. O dabar pažvelkime ir į pačią parduotuvę.

2 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas